DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

BİREBİR EKSİKSİZ TERCÜME İHTİYAÇLARI

16 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 14:04
458 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnovatif tercüme olarak yabancı dillerin hâkim olduğu tüm işlerinizde kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak sizlere tercüme konusunda eksiksiz hizmet vermekteyiz. Sosyal kültürel tıbbi ve hukuki alanlarda tüm metinleriniz birebir Türkçeleşmiş halde sizlere teslim edilmektedir.

Simültane Çeviri yöntemi ile konferans seminer ve diğer tüm birebir konuşma alanlarında anında çeviriye ihtiyaç duyan müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Kaliteli hizmeti uygun fiyata satın almak isteyen tüm müşterilerimizi bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Arapça Tercüme ve portekizce çeviri konusunda da hız ve çalışma esnekliğimiz sayesinde acil çevirilerinizde gerek yazışma gerek telefon görüşmeleri gerekse orijinal metinlerde işinizi zamanında yapmanız için yardımcı olmaktayız. Küreselleşen dünyada artık her resmi yazışmanın ticari satışların yabancı dille olduğu son zamanlarda etkin ve hızlı tercüme hizmetinden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimizi adresimizde yer alan çeviri bürosu bölümünde detaylı haritadan inceleyerek gelmeye davet ediyoruz.

İspanyolca Tercüme ve her dilde ihtiyaç duyduğunuz yazışmalarınızdan habersiz kalmayın. Makalelerinizi bize yönlendirin size en uygun fiyatla tercüme hizmetini verelim size kalan da işlerinizi aksatmadan yürütmek olsun.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık