DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

İftar Yemeği Verildi

4 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 12:53
5.653 kez görüntülendi


belediye iftar yemeği paylaşan: ressammehmet
iftar yemeği belediyeKarapınar belediyesi tarafından verilen iftar yemeği programı, Karapınar Anıt Meydanında yapıldı. Karapınar belediye başkanı Mehmet Yaka ve yardımcısı Emre Özsoy ile Belediye Meclis Üyelerinin ev sahipliği yaptığı programa katılım çok yüksek oldu. 200 masa ile servis açan Karapınar belediyesi 2000 kişiye iftar ikramında bulundu. İftar saatine 5 dakika kala konuşan Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ramazan ayının bereketinden ve feyzinden bahsederken, Tüm misafirlere katıldıkları için teşekkür etti.

İftar sofrasından son derece memnun olduğunu belirten vatandaşlar ise, “Belediye Başkanlığı tarafından yapılan büyük organizasyonlardan birisine katılmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak Organizasyonu takip eden firmaların ve halkımızdan bazı kişilerin yanlışları, bu güzel organizasyona gölge düşürdü.   Allah Başkanımızdan da, ekibinden de razı olsun” dediler.

2500 kişilik hazırlanan ve yaklaşık 2000 kişinin katıldığı program da birçok vatandaş evlerine karnını doyuramadan gitti. Yemek şirketinin organizasyonundaki eksiklikler, servis yapan ekibin servisindeki eksiklikler, vatandaşların bir kısmının aç kalmasına neden olurken, vatandaşlarında bir kısmının gereğinden fazla ekmek stoklamaya çalışması, diğer bazı vatandaşların ekmek bulamamasına neden oldu. Karapınar belediyesinin yapmış olduğu iyi niyetli girişim, bazı vatandaşların yanlış hareketleri sebebi ile başarısız olarak nitelendirildi.





Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. -xmehmet dedi ki:

    öncelikle allah kabul etsin Yoksulluk, fakirleri doyuramadığımızdan değil, zenginleri doyuramadığımızdan meydana gelir mehmet abi

Yukarı Çık