DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Cezamı öderim, Kazamı da Yaparım

8 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 09:17
5.066 kez görüntülendi

Cezamı öderim, Kazamı da Yaparım

Cezasını öderim geri alır kaza mı yaparım

Karapınar Apak Mahallesinde meydana gelen motosiklet kazasında bir kişi ağır yaralandı. Kısa bir süre önce trafik ekiplerinin uygulamasında ehliyetsiz ve kasksız motosiklet kullandığı için Trafik ekiplerince motosikletine el konulan Onur Emre (17), trafik cezası olan 3 bin 100 lirayı ödeyerek Motosikletini geri teslim almıştı. Yine hız yaparak motosiklet kullanan Onur Emre, Apak Mahallesi Gönüllü caddesi kavşağında direksiyon hakimiyetini kaybederek ağır yaralandı. Başında kask olmayan Emre, kaldırıldığı Karapınar Devlet Hastanesinde kafa travması geçirdiği için Konya’ya sevk edildi.

Kaza yerinde vatandaşlar, “Allah ölene kadar mı uyarı verecek. Bu gençlere kim dur diyecek. yürekler yanmasın artık ya” dediler.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. mehmet dedi ki:

  siz nasıl birisiniz.kaldırın lan bu haberi . zevk mi alıyorsunuz ?

 2. okuyucu okuyucu dedi ki:

  Bu yorumunuzun cevabını halka ve Hakk’a bırakıyorum. neyinden zevk alacağız. Sizin bakış açınıza anlam veremedim. ölüm olmasın diye yazılan cezalara karşı değiliz.

 3. mehmet dedi ki:

  nerden biliyorsunuz hız yaaptığını.belkide direksiyon hakimiyetini kaybetti.yazık yaa siteye haber koymak için neler yapılıyor yazık !

 4. mehmet dedi ki:

  siteye haber koymak için hertürlü hilekarlık yapılıyor.

 5. kadir dedi ki:

  Dalga mı geciyosunuz lan kimsiniz sizz kaldırın su haberi

 6. okuyucu okuyucu dedi ki:

  Konuşma tarzınız hiç etik değil. biz kimsenin kazasından acısından hoşnut olacak değiliz. Asıl kimsenin canı yanmasın diye bu gayretlerimiz. terbiye sınırlarını tahrip etmeden yazmanızı tavsiye ederim.

 7. ibrahim dedi ki:

  yorum yazanların hepsi çocuk motosiklet kullananlar yani akıllarınca arkadaşlarını savunuyorlar bence dikkate bile alma abi kendilerine yazık ediolar sen ne dersen tersten anlarlar ergenlik zor Rabbim onlara kaza bela ailelerine acılarını göstermesin

Yukarı Çık