DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Cruise Turları

8 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 11:19
733 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Pek çoğumuzun filmlerden ya da dizilerden görüp özendiği mavi yolculuğa çıkmak aslında sanıldığı kadar zor ve maliyetli değil. Cruise şirketlerinin sunduğu Cruise Turları ile deniz üstünde eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz.

Ege Adriyatik

Cruise Turları için pek çok farklı cruise şirketi ve güzergah var. Gidilen yerin uzaklığına ve gezinin kapsamına göre fiyatlar değişiyor. Oldukça geniş bir fiyat yelpazesi bulunan cruise turları farklı bütçelere hitap ediyor. Turizmin öncü firmalarından olan Anı Tur, yurtdışı turlar kapsamında pek çok cruise firması ile aracılık yapmakta. Siz de bu turlara katılarak hem deniz yolculuğunun keyfine varabilir hem de güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Deniz seven bir kimseyseniz cruise turları eminiz ki çok hoşunuza gidecek. Pekicruise turları ile nerelere gidilir? Aslına bakarsanız denize kıyısı olan pek çok ülkeye bu turlar düzenleniyor. Geniş kapsamlı olan cruise turları ile pek çok ülkeyi ve şehri bir arada görmeniz mümkün. Norveç fiyordları, Hollanda, İngiltere, Estonya, Rusya, İspanya, Portekiz, Fransa, Yunan Adaları… Gideceğiniz gemiyi ve rotayı seçmek size kalmış.

Bu yaz bir farklılık yapın ve Anı Tur vasıtası ile arzu ettiğiniz bir Cruise Turuna katılarak mükemmel bir yolculuğa çıkın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık