DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Etkilemek Adına Parfümden Gelen Yardım

9 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 16:19
625 kez görüntülendi

Etkilemek Adına Parfümden Gelen Yardım

Kokuya önem vermek

Etkilendiğiniz ve sizinle ilgilenmesini istediğiniz bir bayandan beklediğiniz ilgiyi görmek için tavsiyeye mi ihtiyacınız var? O zaman size en büyük tavsiye; kokunuzla baştan çıkartın. Bir kadını kolay bir şekilde etkileyebilmek hemen her erkeğin kolay bir şekilde başarabildiği bir şey değildir. Erkeklerde bayanlar tarafından dikkat edilen özellikler vücudu kaşı gözü olsa da sadece buna bakmazlar.

Bayanların erkeklerde dikkat ediyor olduğu bir şey da var ki bunu değiştirmek sizin elinizde. O da koku. Kokusu ile etkileyen ve bayanları tahrik eden bir erkek diğer erkeklere nazaran bir sıfır önde demektir. Kokusu ile büyülemek isteyen erkekler kendi tenlerine yakışan ve teninde hoş, etkileyici kokan bir parfüm edinerek işe başlamalılar.

Yalnızca bayanlar değil erkekler de bayanlarda kokuya kullanılan kokunun cinsine önem veriyorlar. Erkekler kadınlarda tahrik edici çiçek kokularını seviyorlar. En çok baş döndüren kokular bitkisel ürünlerin karışımı ile elde ediliyor.

Kadınları Kokunuz İle Etkilemeniz Mümkün

Erkekler her zaman için kadınların bakış açısına göre kadınların gözünden etkileyici bir erkek olarak anılmak istiyorlar. Ve bu isteklerini gerçekleştirme noktasında artık daha fazla kokuya önem veriyorlar.

Güzel kokan tahrik edici bir koku savuran erkeğe uygun ortam oluştuğunda anı yakaladıklarında kadınlar kolay kolay hayır diyemiyorlar. Bunun farkına varan erkeklerde kokularına önem veriyorlar ve iyi parfümler seçmek iyi markaların etkili serilerini kullanmak istiyorlar.

Kadınları etkileyici kokular arasında birçok koku var ama bir tanesi var ki onları çok tahrik ediyor ve uyarılmalarına karşı cinse karşı bir harekete geçmelerine neden oluyor. Böylesine etki edici bir durumun kokunun kaynağı afrodizyak parfümler.

Afrodizyak Parfümler

Bu etkiye sahip parfümler kadınların duyularına hitap eder ve bu kokulara yoğun maruz kalan kadın karşı koyamayacağı karşı koymak istese de zorlanacağı bir ruh haline girer. Partnerinin bu dayanılmaz kokusuna karşı yoğun şehvet duyguları besleyen kadının bütün uyarılma noktaları harekete geçer.

Afrodizyak daha teknik bir tabirle ifade edecek olur isek kadınlarda mevcut olan cinsel hormonların uyarılarak harekete geçmesini sağlar. Harekete geçen bu hormonlar sayesinde kadın kendisinin cinsel duygularını kontrol etmekte zorlanır ve karşı cinse karşı bu durumu belli edici hareketler içerisine girer.

Afrodizyak parfümler sayesinde çok kısa bir süre de kadınlar etkilenebiliyorlar. Saniyeler alan bu duygu durum değişikliği erkeklerin kendilerine duydukları özgüveni de artırıyorlar. Hal ve hareketlerinde değişiklik oluşan kadın afrodizyak parfümler sayesinde karşı cinse karşı harekete geçmeye başlıyor ve tensel temas isteği, arzuları depreşiyor. Bilimsel olarak da kanıtlanan bu durum karşısında karar vermek artık size kalmış bir durum. Ancak bizce gidip afrodizyak parfümlerden bir tane edinin ve renkli anların tadını çıkarın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık