DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

GÜLDÜREN ÇİZİMLER; KARİKATÜRLER

7 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 12:47
729 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Karikatür komikliği ve göreni güldürebilmeyi amaçlayan bir çizim sanatıdır. Karikatür çizmek gerçekten zekâ ve beceri gerektiren bir iştir. Tek başına bir karikatür olabileceği gibi dizi halinde pek çok karikatürden oluşan karikatür dizileri de olabilir.
İnternet ortamında canımız sıkıldığında bir parça tebessüm için çoğumuz karikatür okumayı zevkle yaparız. Okuyacağımız karikatürlerin kaliteli ve zekâ dolu esprilerle bezeli olması bizim okurken ki alacağımız zevki kesinlikle arttıracaktır. Ben de karikatür çizemesem de kendim güzel karikatürleri okumanın müptelasıyım.
Okuyacağımız karikatürlerin kaliteli olması konusundan söz açılmışken geçenlerde nette gezinirken gördüğüm kaliteli bir karikatür sitesinden bahsetmek isterim sizlere. karakatir.com sitesinde Baattin karikatürlerinde Fırat karikatürlerine Erdil Yaşaroğlu, Faruken, Bayraktare, Özer Aydoğan, Selçuk Erdem, Serkan Altuniğne, Yiğit özgür karikatürleri gibi usta karikatüristlerin karikatürlerinden amatör karikatürlere kadar pek çok değişik türde ve kaliteli karikatürler bulmak mümkün.
Ayrıca sitenin tasarımı ve en beğenilen 10 karikatürü ayırması renkleri ve komik karikatürler ile sitede gezinirken tek bir saniye sıkılmadığımı da belirtmek isterim.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık