DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

GÜZEL GÖRÜNMEK İÇİN SAÇ EKTİRİN

2 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 17:40
548 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Saç ekimi yani saç nakli vücudumuzun kıl çıkan bölgelerinden alınan kök hücreler kafamızda ölmüş veya zayıflamış kök hücrelerin yerine koyularak oradan saç çıkmasını sağlamaktadır. Saç ekimi işlemi için öncelikle kişinin belli testler yaptırması lazım. İnsanların 100’de 95’i saç ekimi için uygun çıkmaktadır.

Kişinin uygun olması için kafasının arkasında veya yanında azda olsa saçı olması gerekmektedir. Eğer kafanızda saçınız yoksa göğüs bacak ve kol kılları da uygundur. Türkiyede saç ekim son yıllara nazaran çok büyük gelişme gösterdi başarılı operasyonlar sayesinde kendinizi mutlu hissedecek ve çok güzel bir görüntüye sahip olacaksınız. Saç ekim işlemi lokal anestezi ile yapıldığından herhangi bir acı çekmeyeceksiniz.

Ancak şunu belirtmekte fayda var 1 hafta ağrı kesici kullanacak ve 3 gün işe gidemeyeceksiniz. Saç ekiminin yan etkileri bugüne kadar pek görülmemiştir. Saç ekim işleminden sonra saçlarınız kolay kolay dökülmez çünkü kök hücreler güçlü yerlerden alınmıştır. Uzun yıllar bu konforun tadını çıkaracaksınız emin olun. İstanbulda saç ekim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Saç ekiminden sonra saçlarınıza belli bir bakım uygulamanız gerekmektedir. Saç ekiminden sonra eskisi gibi saçlarınız uzayacak ve aynı şekilde berbere gidip saçlarınızı kestirebileceksiniz. Unutmayın saçlarınız canlı.

Saç ekim işlemi topu topu 2 saat sürmektedir.2-3 gün dinlendikten sonra işinize geri dönebilirsiniz. Saç ekim fiyatları 1000 ila 1500 TL arasındadır. Size gerekli bilgileri ulaştırmış bulunmaktayız. Eğer aklınızda soru işaretleri varsa “Saç Ekim Türkiye” firmamızı arayarak bu soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık