DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Havaların Isınması Haşerleri Ortaya Çıkarıyor!

1 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 10:00
506 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yaz mevsiminin kendini göstermeye başlamasıyla yaşam alanlarımızın haşereler tarafından istilası da başlıyor. Bu canlılar yaşam kalitemizi düşürmekle kalmayıp sağlığımızı da tehdit etmektedirler. Üreme hızları çok yüksek olan bu canlılar için çoğu zaman bireysel ilaçlama yöntemleri yetersiz ve sağlığa zarar verici unsurlar içermektedir. Bu durumda profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri halk sağlığını korumak için ön plana çıkıyor.

Ev ve iş yerleriniz; karınca hamam böceği ve fareler tarafından istila mı edildi. Çözümü uzman bir ekibe bırakmak olabilecek en akıllıca yol olarak gözükmektedir. Pek çok iş yeri ve ev sıklıkla karınca ilaçlama veherkesin genellikle en çok tiksindiği bir çeşit olan hamam böcekleri için hamam böceği ilaçlama ve fare ilaçlama konusunda profesyonel bir ekip desteğine ihtiyaç duymakta ve bundan faydalanmaktadır.

Bahsedilenler içinde karınca ve hamam böceği özellikle ısıya ve açlığa karşı duyarlı çok fazla yumurta bıraktıkları için hızlı üremeleriyle bilinirler. Fare ise zekâsından ve bağışıklık sistemi geliştirmesinden dolayı özel yöntemler ve ilaçlarla çalışmayı gerekli kılmaktadır. Bu yüzden fare ilaçlama konusunda Altun İlaçlama gibi kaliteli firmaları etmelisiniz.

Böcek ilaçlama şirketleri; ilaçlama bölgesinin açık ve kapalı olması kullanacakları ilaçlama yöntemi ve böcek ya da diğer canlı türlerine göre en uygun yöntemi seçerek ilaçlama işlemini gerçekleştirirler. Bu konudaki tüm çalışmalar Sağlık Bakanlığının onay ve denetimiyle gerçekleşmektedir. Ruhsatsız firmaların fatura kesme ve garanti belgesi hakkı bulunmamaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık