DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Hikmet Kızmaz Kurtarılamadı

7 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 10:42
7.727 kez görüntülendi

Hikmet Kızmaz Kurtarılamadı

hikmet kızmaz haber 700Konya’da gece saat 23:30 civarında Tramvay hattından karşıya geçmek isteyen 53 yaşındaki Hikmet Kızmaz, ağır yaralı olarak Konya Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Hikmet Kızmaz toprağa verilmek üzere Karapınar’a getirildi.

Olay Konya Yeni İstanbul Caddesi, Kunduracılar durağında meydana geldi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. hayat, iman ve cihat dedi ki:

  tamam haber yapıyorsunuz da ne yazdığınıza kendiniz bir bakıyor musunuz?

  haberde yer alan: “Konya’da gece saat 23:30 civarında Tramvay hattından karşıya geçmek isteyen 53 yaşındaki Hikmet Kızmaz, ağır yaralı olarak Konya Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı”

  bu nasıl bir ifade? hadi haberin saatini az çok tahmin edelim. yayınladığınız günün öncesindeki geceyi kastediyorsunuz onu anladık. ikincisi 23,30 zaten gece olur. oraya gece 23,30 yazmana ne gerek var. üçüncüsü ve son olarak ise habere konu olan kişi tramvay hattı üzerinden geçerken nasıl bir kaza atlatmış ki önce ağır yaralı olmuş sonra ölmüş. sizin ifadenize göre hattan geçerken ağır yaralanmış. hattan geçen insan ağır yaralanmaz. kesin o hat üzerinde kaza geçirmiştir. tabi ki, sizde bunu kastettiniz ve okuyucu da orada büyük ihtimal tramvayın çarptığını tahmin etti. ancak bu işi yapıyorsanız hakkını vereceksiniz. baştan savma iş yaparak olmaz.. haberciliği ayaklar altına alamazsınız

 2. yasin kurtoglu dedi ki:

  Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun ailesine sabirlar dilerim

 3. okuyucu okuyucu dedi ki:

  sırf millet kötü niyetli eleştirinizi okuyup gülsün diye onay verdim. haberi ajanstan aldım bir kerem. ikincisi gülünç yorum yaparak muhalefete gerek yok.

 4. hayat, iman ve cihat dedi ki:

  Ajans kusursuz mu yani? ajans kusursuzsa sana ne gerek var o zaman? haberciliği ajans ayaklar altına alıyorsa, bu işten ekmek yiyen sizlerin paylaştıkları haberleri düzeltmeleri gerekiyor. emek vermelisin emek. anladın mı?

 5. okuyucu okuyucu dedi ki:

  Yanlış yok ki. o sizin kuruntunuz. gece olmuş kaza. önce ağır yaralı imiş sonra vefat etmiş. neyse konu kapndı. elimizden gelen bu kadar kardeş.

 6. Mehmet dedi ki:

  BAZILARI YORUM YAPACAĞIM DİYE SAÇMALAMIŞ.HATA ARAYAN SAYIN YORUMCUYA TAVSİYEM YORUM YAPMAK İÇİN KENDİNİ ZORLAMASINA GEREK YOK…SAKİN BİR ŞEKİLDE HABERİ OKUSUN NE SÖYLEMEK İSTİYORSA SUSARAK VE DÜŞÜNEREK YORUM YAPMASI.

 7. okuyucu okuyucu dedi ki:

  teşekkürler kardeşim. Elbet çekemeyenlerimiz olacaktır. ama biz bu başarıyı herkesin fikrine saygı duyarak yakaladık. saygılar

Yukarı Çık