DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

İŞLETMELERİNİZİN TELEFON SANTRAL SORUNLARINA SON

9 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 12:24
930 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İşletmelerimizin en önemli sistemlerinden biri telefon santral sistemleridir. Arayan müşterilerinize anında yanıt vermek ya da yaptığınız aramaları güvenle ve sorunsuzca çözümlemek öncelikli isteğimizdir. Yaşadığımız dünyanın iletişim çağı olduğunu da düşünürsek haberleşme olanaklarımızın sorunsuz çalışması teknik destek sağlayan bir firmayla mümkündür.
Sizlere önereceğim firma Karel Santral Servis alanında uzman ve müşteri odaklı çalışmalarıyla bildiğim saygın bir firmadır. İstanbul ve çevresine hizmet veren bu kuruluş birçok firma gibi satıştan sonra göremeyeceğiniz firmalardan değil. Bol yedek parça stoğu ve gerektiği anda sunduğu teknik servis desteğiyle biliniyor.
Avcılar Karel Santral Servisi hizmeti verilen ilçelerden biri. Bir diğeri Bakırköy Karel Santral Servisi ki birçok firmaya santral desteği veriliyor. Pek çok kurum ve kuruluşun hizmet verdiği ilçe olan Merter Karel Santral Servisi de bu firmanın etkin olarak teknik desteğinin bulunduğu bölge. Firmanın aktif olarak çalıştığı bir diğer ilçe ise İkitelli Karel Santral Servisi. Bir telefon kadar yakın olan bu firmayı aradığınızda keşif için işletmelerinize gelerek size özel olanak ve fırsatları hizmetinize sunuyorlar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Karel dedi ki:

    Tanıtımınız için teşekkürler, karel sistemleri on numara!

Yukarı Çık