DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

KARTUŞUNUZ BİTMESİN

21 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 16:20
475 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Tükenmez kalemin tükendiğini hepimiz biliriz. Oradaki tükenmez kelimesi ile tükenme zamanı ve kullanım çokluğu vurgusu için mübalağa yapılmıştır. Ama bitmeyen kartuşlu yazıcı ise mübalağaya oldukça yakın bir benzetmedir. Çünkü kartuşun içindeki mürekkebin kalitesi kullanıldığı yazıcının teknolojisi ile kâğıda aktarılan mürekkep miktarı ile kullanıcı hem yazıcının hem de kartuş kullanımının konforuna karşı tamamen memnuniyet göstergesinde bulunuyor.

Yazıcımız HP Officejet Pro X451 hakkında bilgi verelim. Yazıcıda kullanılan bu mürekkebin kullanım konusunda kullandığı teknolojinin yanı sıra fonksiyonel olarak kullanım kolaylığı ile kullanılabilirlik testlerinden başarıyla geçmiş ve herhangi bir ofis çalışanının rahatlıkla kullanımına sunulmuştur. Süblimasyon mürekkebi hakkında bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sadece bu teknoloji ile değil aynı zamanda Epson mürekkep ile de bu teknolojinin diğer model yazıcılarınızda da uygun modeli ile kullanabilirsiniz. Kullanıcıların sadece uygun model için üretilmiş kartuşu seçmeleri yeterlidir.Yalnızca kartuş değil toner tozu ile de aynı teknoloji ve rahatlığı elde edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık