DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Koçaklardan Emniyete Jest İftar Programı

13 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 20:07
3.555 kez görüntülendi

Koçaklardan Emniyete Jest İftar Programı

Emniyet teşkilatına iftar ikramı

Koçaklar otel işletmesi tarafından Emniyet Müdürlüğü teşkilatına, iftar yemeği ikram edildi. İlçenin Güvenliği noktasında fedakar çalışan Emniyet Personelinin bir iftar programında bir araya gelmesini sağlayan Koçaklar Otel İşletme Müdürü Erdoğan Koçak, “Emniyet Teşkilatımız ilçemizin güvenliği için gece gündüz fedakar bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Onların bu hizmeti bizleri mutlu etmektedir. Teşekkür amacı ile Emniyet teşkilatına bir iftar yemeği ikram etmek istedik. Davetimize nezaket gösterip katıldıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Koçaklar Otel Yemek salonunda verilen iftar programına, Komiser Hasan Erdoğan ile polis ve aileleri katıldılar.

İftar öncesi konuşan Komiser Hasan Erdoğan “Koçaklar otel işletme yetkililerine, bizleri sıcak bir ortamda bir araya getirdikleri için teşekkür ederiz” dedi.

emnieyet teşkilatına iftar programı koçaklar  1 700 emnieyet teşkilatına iftar programı koçaklar  2 700 emnieyet teşkilatına iftar programı koçaklar  700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Alper HAYKIR dedi ki:

    Okuyucunun sesi aracılığıyla tüm karapınarlıların ramaxanını kutluyorum ve hayırlara vesile olmadıni temenni ediyorum. Koçaklar otele ve özelliklede erdoğan koçak a bu jestinden dolayı teşekkür ediyorum.

  2. Misafir dedi ki:

    Koçaklar Otel İşletmesi sahiplerinin Karapınar’ımızdaki ihtiyaç sahiplerine de bir iftar yemeği düzenlemelerini bekliyoruz.

Yukarı Çık