DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Koltuk Yıkamanın Önemi

26 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 09:50
497 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bir kişi her gün birçok koltuğa oturmakta ve bu koltuklardan temiz olmaması durumunda birçok hastalık kapabilmektedir. Koltuk yıkama aslında kolay gibi görünse de oldukça dikkat isteyen ve büyük bir titizlik ile yapılması gereken bir temizlik işidir.

Evlerde, okullarda, işyerlerinde, seyahat otobüslerinde ve hayatımızın geri kalan birçok yerinde bulunan birbirinden farklı koltukları her gün defalarca kullanmaktayız. Özellikle de sürekli kullanımından dolayı oluşan kirlilikten dolayı koltuk yıkama işinin uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Büyük bir titizlik ile temizlenmeyen ve üstün körü bir şekilde temizliği yapılan koltuklar hem bakımsız görünmekte hem de kişilerin sağlıklarını büyük tehdit altında bırakmaktadır. Özellikle de toplu yaşam alanlarında bulunan koltuklar farklı insanlar tarafından sürekli olarak kullanılmakta olduğu için temizliğinin de sürekli olarak yapılması gerekmektedir. Aynı durumda evlerde kullanılan koltuklar da ev sahiplerinin sağlıkları açısından sürekli olarak temizliği yapılması gereken ev eşyaları arasında yerini almaktadır. Evlerde bulunan koltuklarda kişiler uzanarak dinlendikleri için özellikle de yastıklarının temiz olması gerekmektedir. İş yerinizde bulundurduğunuz koltuklarınızın temiz olması sizin müşterilerinize verdiğiniz değer ile de doğru orantılıdır. Sizleri ziyaret eden kişileri ağırladığınız koltukların kirli olması müşterileriniz tarafından hiç hoş karşılanmaz. Bu da sizin müşteri kaybetmenize neden olabilmektedir.

Piyasada birçok kurum koltuk yıkama hizmeti vermekte olup son teknoloji ile birlikte koltuklarınızı en iyi şekilde temizlemektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık