DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

LOJİSTİKTE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

21 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 16:34
467 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yüzlerce araç filosuyla yılların tecrübe ve birikimini de katarak lojistikte yeniliklerin öncüsü olan firmamız her yıl başarılarına başarı katmaktadır. Kurumsal müşterilere hizmet verirken büyük ve orta ölçekli işler ve projelerle çalışma yapılmaktadır. Dolayısıyla bilgi tecrübe ve uzmanlık isteyen bir sorumluluktur.

Denizcilik taşımacılık alanında uluslararası lojistikte önemli bir yere sahip olan firmamız en hızlı ve etkili çözümler sunarak işini yapmaktadır. Farklı destinasyonların olduğu konteynır taşıma ile türlü projelerde hizmet vermektedir.

Deniz taşımacılığı türlü hava şartları etken olması sebebiyle riskli bir lojistik olmasına rağmen konteynırlarla birçok farklı ürünün ve farklı tonajlardaki malzemelerin bir arada gönderilmesine olanak tanımaktadır.

Kurumsal firmaların hızlı kolayve daha güvenli olduğu için tercih ettiği denizcilik taşımacılığı transit aktarmalar ve düzenli seferler ile farklı seçenekler barındırmaktadır.

Denizler üzerinde yapılan türlü çalışmalarda dâhil olmak üzere kuru yük konteynır ve diğer türdeki gemi taşımacılığı yapan firmamız uzman kadrosu ve geniş filosuyla ekonomik güvenli ve tam zamanında bir lojistik sağlamaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık