DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

METİN2 PVP İLE HERKESE EŞİT İTEM!

21 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 15:42
670 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Online oynama imkânı ile fazla kullanıcı sayısıyla birlikte piyasadaki yeri tartışmasız çok büyük olan metin2 zaman ayırmanız gerektiren bir oyundur. Aksi takdirde seviye ve item olarak geride kalabileceğiniz ve oynarken zevk alamayacağınız bir oyuna dönüşebilen bir oyundur.

Daha az zaman harcayarak daha fazla zevk alma imkânı sağlayan metin2 pvp serverler daha kolay seviye ve item kasma imkânı sunmaktadır. Metin2 oyununun orijinal clientinden farklı clientlere sahip olan pvp serverler orijinal oyundan ayrı sunucular ve altyapısı ile karşımıza çıkmaktadır.

Metin2 pvp zorluk derecelerine göre çeşitlenmekte ve farklı zorluk dereceleri ile karşımıza çıkmaktadır.Pvp ile vaktinizi seviye atlamak ve item yapmak için harcamak yerine yüksek seviye ve yüksek seviyeli itemlere kolayca sahip olabilir ve kalan vaktinizi de arkadaşlarınızla yapacağınız bire bir vs lerle ve lonca savaşlarıyla geçirerek sıkıcı seviye ve item kasma yarışı yerine oyunculuğa dayanan ve daha eğlenceli olan metin 2 pvp serverlerde hemen beğendiğiniz clienti indirerek ücretsiz üyelik açıp oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık