DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

MOBİLYA ÇEŞİTLİLİĞİNDE SINIR YOK

14 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 15:16
496 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Mobilyalar hayatımızın bir parçasıdır. Günlük yaşantımızda en çok zaman geçirdiğimiz mobilyalar şüphesiz oturma gruplarıdır. Yorucu bir günün ardından bize konforlu bir ortam yaratan koltuk takımlarını seçerken çok yönlü düşünmeliyiz. Odamızın büyüklüğü kapı pencerelerin durumu göz önünde tutularak köşe takımı mı yoksa farklı modellerdeki koltuk takımı mı alacağımıza karar vermeliyiz.

Oturma grupları; Klasik ve modern tarzda farklı isimlerle birbirinden güzel tasarımlarıyla beğeninize sunulmuştur. Korin java ena perçem flora baran sude ve kelebek maksi takım bunlardan sadece bazılarıdır. Köşe takımları; Modern avangarde şark köşe ve indirimli modelleriyle göz kamaştırmaktadır. Koltuk takımları ve salon takımları diye adlandırılan mobilyalar ise; Avangarde klasik country tekli koltuk berjerler kanepeler ve indirimli seçenekleri ile mobilya dünyasına renk katmıştır.

Ayrıca; Eskinin hantal tasarımlarını bir kenara bırakarak günümüz şartlarına uygun pratik ve kullanışlı isteğe göre fonksiyonlu yer tutmayan TV üniteleri de şıklık yarışında dikkat çekmektedir. Her kesime ve her zevke hitap edebilecek olan gerek oturma grupları gerekse TV ünitesi küçük yardımcı objelerle de beslenerek şık bir dekor oluşturabilirsiniz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz hem şık hem ekonomik olan bu model çeşitliliğini görmeden karar vermemelisiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık