DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Nazım Sezer Dosta Güven Verdi

6 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 00:03
7.330 kez görüntülendi

Nazım Sezer Dosta Güven Verdi


nazım sezer haber siteye paylaşan: ressammehmet
Ereğli Pankobirlik Yönetimine aday olan Nazım Sezer, Organize sanayi Ege Flakes bahçesinde Üyelerine iftar sofrası kurarak ikramda bulundu. Programa yaklaşık nin üzerinde kişi katıldı.

Ereğli Pankobirlik Yönetimine aday olan Nazım Sezer 700Ereğli Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Özbudak’ın da aralarında bulunduğu programa, Yönetim Kurulu Adaylarından Mustafa Akbel, Duran Özbudak, Mehmet Özkoç, Nazım Sezer, Zekeriya Özermiş ev sahipliği yaptılar.

Programa, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve Yardımcısı Emre Özsoy, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan, Karapınar Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Eser Şenkul, Konya Ayakakkabıcılar Odası başkanı Hasan Uzman, Konya İl Emniyet Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü Bekir Çelik, Ege Flakes Ortağı Ayhan Er, Merih Yem Genel Müdürü Hüseyin Siper, Seya Tarım Genel Müdürü Hüseyin Körpe, Sude Yem Genel Müdürü Muhittin Körpe, Karapınar Kurum Kuruluş ve daire amirleri ile üyeleri katıldı.

Açılış konuşmasını Ticaret Borsası Başkanı Nazım sezer yaptı. Halktan ve üyelerinden aldığı güç ile bugünlere geldiğini söyleyen Nazım Sezer, “Sesimizin gürlüğü, sizlerin desteğini daima yüreğimizde hissetmemizden kaynaklanıyor. Bugün burada toplanan bu kalabalık, aslında ne kadar büyük bir aileye sahip olduğumuzun göstergesidir. Bu mutluluğu bana yaşattığınız için önce sizlere teşekkür ediyorum sonra Allah’a şükrediyorum. Sizlere daha çok alanda daha iyi hizmet verebilmek adına, Pankobirlik Yönetimine aday olduk. Bana destek vererek bizleri onurlandırdığınız için hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Saygılarımla” dedi.

Pankobirlik Yönetim Kurulu adaylarından Mustafa Akbel ise, Karapınar’ın Pankobirlik için önem arz eden bir ilçe olduğunu ve Karapınar’da çiftçiler tarafından devamlı takdir edilen Nazım Sezer’in isabetli bir karar olduğunu söyledi.

Misafirlere hoş geldin konuşması yapan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise, yaklaşmakta olan Pankobirlik seçiminde tüm adaylara başarılar dilediğini söyleyerek sözlerine başladı. Organizasyonun çok başarılı olduğunu söyleyen yaka, bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederek dışardan ve içerden gelen tüm misafirlere hoş geldiniz diyerek sözlerini tamamladı.

İftar programından sonra, davetliler çay içerek muhabbet ettiler.

Ereğli Pankobirlik Yönetimine aday olan iftar 700

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ereğli Pankobirlik Yönetimine aday olan 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. tarafsiz dedi ki:

  Gercektende cok ama cok guzel bi organizasyon fakat elestirmek icin degil bu ama yemek benim bildigim yoksula verilir fukara karni doyrulur ama burda ciddi anlamda godaman tayfasi dolu diycek sozum yok masallah

 2. Murat dedi ki:

  abi kac kişi katıldı yemeğe anlamadım galiba num oclok tuşuna basmayı unutmuşsunuz…

 3. Murat dedi ki:

  tarafsı arkadaşıma katılırken bu böyle olmaz lütfen buna bi care bulun artık

 4. Murat dedi ki:

  cok haklısınız tarafsız vatantaş nerde beleş oraya yerleş işte.

Yukarı Çık