DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

PATENT BİZİM İŞİMİZ

14 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 14:13
603 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Sanayi ve tarım alanında kazandığı tecrübeleri uzman danışman kadrosu ile her geçen gün geliştiren Asist patent firması rekabet ortamının arttırılması yaratıcı düşüncelerin geliştirilmesi ve ekonomik gelişin sağlanması için çalışmalarına devam ediyor.

Değerlerin göz önünde tutulması sanayi ve tarım Marka tescil aşamalarının yönetimi hak sahiplerinin aşamaların durumu konusunda aydınlatılması diğer firmalarla olan anlaşmazlıkların giderilmesi marka patent yapan ofislerin temsil edilmesi şeklindeki geniş bir portföyde hizmet sunma düşüncesi geliştirmiştir.

Şu ana kadar Bursa İstanbul Trabzon ve Seattle ofislerinde hizmet vermektedir. Marka sorgulama konularında birçok firmaya ve bireysel müşteriye hizmet vermektedir.

Yurt içinde verdiği tescil ve patent hizmetleri dışında yurtdışından gelen ulusal başvuru ve patent sorgulama ihtiyaçlarına da uzman kadrosu ile itinalı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Firmaların ürettiği fikirleri ulusal ve uluslararası mecrada koruyan takip eden ve pazarlama güçlerinin geliştirilmesi konusu prensipleri içerisindedir.

Sanayi ve tarım tescil işlemleri konusunda rahatlıkla güvenebileceğiniz marka tek kelimeyle Asist Patent firması olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık