DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

SANAL ORTAMDA ALIŞVERİŞ KEYFİ

7 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 20:49
506 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Alışveriş sistemlerinin her geçen gün gelişmesiyle mağaza mağaza gezmek artık tarihe karışıyor. Her 3 insandan 2sinin internet mağazacılığını kullanarak alışveriş yaptığı kanıtlanmıştır. Evden ya da herhangi bir mekândan internet bağlantısı olduğunda ayakkabıdan ev tekstiline kıyafetten oto parçasına ve aklınıza gelen her şeyin ucuz ve uygun fiyatlarla satıldığı birçok siteye giriş yapabilirsiniz.

            Kapıda ödeme sistemi son yıllarda en çok tercih edilen ödeme şeklidir. Sipariş verilen malın kontrolünün yapıldıktan sonra ödeme yapılması daha uygun görülmektedir. Kapıda ödeme alışveriş sitelerinin en çok kullanılan türüdür. Her türlü ürün için geçerli olan bu uygulama kargo şirketlerine yansıtılarak alıcı ve satıcı arası iletişimi sağlar.

            Kapıda ödemeli alışveriş siteleri genelde yurt içi ve yurt dışı hizmet vermektedir. Dağıtım şirketine göre ürünün ulaştırılması 2 ya da en fazla 3 güne yayılır.

Giyim ev eşyası gibi en çok kullanılan ürünlerin yanında anne bebek kapıda ödeme sistemiyle tüm ürünler alışveriş sitelerinde kampanya ve kolay ödeme fırsatlarıyla sunulmaktadır. Çeşitli promosyonlar ve deneme boyu hediyelerle alıcılara fırsat sunmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık