DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Size Engel Yok!

9 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 12:27
666 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnternet ağının genişlemesi ile birçok firmada internet sektörüne dahil olmuş ve hükümetler bazı sitelere girişleri yasaklamıştır. Bazı hükümetler çok sık kullanılan sosyal paylaşım sitelerini de yasaklamışlardır. Bu tarz durumlarda ktunnel ile yasaklı sitelere giriş gerçekleştirebilirsiniz.
Ktunnel mevcut ip adresinizi başka bir ülkenin ip adresi göstererek güvenli bir şekilde yasaklı sitelere girişini gerçekleştirmektedir. Kendi Proxy servisi ile bu işlemleri gerçekleştiren ktunnel zaman zaman kendi sitesi de yasaklanmalara uğramakta ve ktunnel blog da yeni açılacak ktunnel siteleri duyurulmaktadır. Bu durumlarda ktunnel blog dan ktunnel sitelerini takip edebilir ve yasaklı sitelere girişinizi devamlı kılabilirsiniz.
Yasaklanmış siteye giriş için tek yapmanız gereken girmek istediğiniz sitenin linkini ktunnel de ki giriş yerine yapıştırarak giriş butonuna basmak. Daha sonra dilediğiniz gibi özgür internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Ktunnel gibi yasaklı sitelere giriş imkanı sağlayan tıpkı ktunnel gibi program kullanmadan online olarak yasaklı siteye giriş sağlayan btunnel de ktunnel ile aynı işlemi görmekte ve tek bir tık ile yasaklı siteye giriş imkanı sağlamaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık