DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

TELEFON DİNLEME NERELERDE KULLANILIR

9 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 16:20
710 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Birçok insanın eşlerinden şüphelenmesi durumunda yada çocuklarının güvende olduklarından emin olmak için almış oldukları bazı tedbirler vardır. Telefon dinlemede alınan önlemlerden bence ilk sırada gelenidir. Yapılan bu uygulama ne kadar doğru yada yanlış tartışılır ama kişisel güvenliğiniz için yada ailenizin güvenliği için kullanıldığı zaman hiçbir sorun arz etmiyor. Genellikle eşler şüphelendikleri bir durum olduğu zaman yada kendilerinin aldatıldıklarını sandıkları zaman bu yola başvururlar ve akıllarındaki soru işaretlerine de son vermiş olurlar. Telefon dinleme yönteminin çeşitli özellikleri olduğu halde hepsinin kullanıldıkları alan ve neden kullanıldıkları aynıdır. Bunun için cep telefonunda kullanılan bu program teknolojide gelinen son noktayı sizlere çözüm olarak sunuyor.
Eşinize gelen mesajların yada konuşmaların ardı arkası kesilmiyor mu? Size yalan söylediğini mi düşünüyorsunuz. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak için telefon dinleme programı çok iyi hazırlanmış ve içerisinde birçok özellik barındıran iyi bir programdır. Programın çalışması için hedef telefonda yapılan konuşma ve mesajları yönlendirici telefona aktarmak için internet bağlantısının olması gerekir. Yani bu tip gelişen programların yeni çıkan akıllı telefon diye tabir edilen telefonlarda çalıştığını görürsünüz. Programın sorunsuz bir şekilde çalışması için belirli aralıklarda güncellenmesi gerekir. Dinleme programı sayesinde çocuğunuzu zararlı kişilerden ve kötü alışkanlıklarından koruyabilirsiniz ve bunu yapmak hiçte zor değil yapmanız gereken program yüklü bu telefonu çocuğunuza hediye etmektir ya da onun telefonuna programı yüklemek olacaktır. Bu programı yüklemenin birçok yolu da bulunmaktadır.
Telefonunuz ile bilgisayar arasındaki bağlantının sağlana bilmesi için usb kablosu gerekir ve bu usb kablosu sayesinde programı telefona aktarabilirsiniz. Bluetooth yardımı ile de programı yüklemek kolay olacaktır. Üstelik istediğiniz zaman bir sms komutu göndererek mesaj yönlendirme uzaktan devre dışı bırakabilirsiniz yada istediğiniz zaman açabilirsiniz. Eğer bu programı kullanacaksanız kendi güvenliğiniz yada ailenizin güvenliği için kullanmanız gerekir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık