DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

TESETTÜR VE MODA

7 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 17:20
589 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Modayı takip etmek ve modayı kendi yaratmak isteyen kadınların çoğu istedikleri kıyafetler ve renklerle değişik tasarımlar ortaya çıkarmaktadırlar. Oysa ülkemizde giyim sektörüyle uğraşan stilist ve modeller ilk olarak isteğe göre kıyafet çizmektedirler. Rahat ve göze hoş görünen kıyafetlerle kadınların beğeneceği renklerle yapılmaktadır.

Tesettür giyim bu dönemlerde eskiye bakıldığında tek renk belli kıyafetler yerine artık bu durumu aşmıştır. Modern ve şık kıyafetlerle adından sık söz ettiren tesettür moda değişik etek modeller elbiseler ve zevkinize uygun kıyafetler bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Kıyafete uygun olarak ayakkabı çanta ve aksesuarlarla farklı bir giyim yaratmanız mümkündür.

Hayatın her dönemimde çıkan firmalar ve bu firmaların sağladığı imkânlarla hijab fashion bunlardan bir tanesidir. Özellikle kapalı hanımlar için özgürce kıyafetleri ortaya çıkarmaktadırlar. Şık gösterişli ve renkli kıyafete sahip olmak bayanların hoşuna gitmektedir. Rahatlığı ve modaya uygun modelleriyle birçok hanımın sahip olmak istediği bir gerçektir. Sizinde artık kolayca bulacağınız tesettür giyim ve hijab başörtüsünü her yerde bulabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık