DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

Trasformers 4 Kayıp Çağ

10 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 15:55
797 kez görüntülendi

Trasformers 4 Kayıp Çağ

Akşamlarını güzel değerlendirmek isteyen ve bunu yapmak için de film izlemeyi tercih eden kişilerin düşüncesi bunun iyi bir fikir olacağıdır. Film izleyerek hoş zaman geçirmek isteyen kişiler için bir film önerisi olarak izlemelerini önerebileceğimiz bazı hoş filmler vardır. Ama bazen de kendimiz de bazen yetersiz kalabiliyoruz. Bizim de film önerisine ihtiyacımız olduğu oluyor. Her zaman için bir filmi pat diye açıp izlememiz gibi bir durum söz konusu olmuyor. Aklımıza film gelmeyebiliyor. Bir arkadaşım bana Trasformers 4 Kayıp Çağ filmini önerdi. Bende alıp izlemeye koyuldum. İzledikten sonra bende arkadaşlarıma eşe dosta film önerisi soranlara Trasformers 4 Kayıp Çağ izle diye önermeye başladım. Buradan ne kadar beğendiğim bir film olduğunu anlayabilirsiniz.

Evde internetiniz de var ise açıp bu filmi izlemenizi daha farklı bir film açıp izlemeden hemen buna yönelmenizi şiddetle tavsiye ederim. DVD satın almak iyi bir şey elbette ama her zaman için de beklenen kaliteyi sunmuyor ne yazık ki. Ancak görüntü ve ses kalitesi bakımından bir de anlama ve anlaşılma bakımından söylüyorum Trasformers 4 Kayıp Çağ hd izle ve Trasformers 4 Kayıp Çağ  full izle alternatifleri ile filmi izlemenizi öneriyorum.

 

 

 

Film son zamanlarda izlemekten sıkıldığım keyif alarak izlediğim bir film ve bu film tam bir macera filmi. İçerisinde bilim kurguya da yer verilmiş olan bu film sayesinde bazı olaylara dair de ipuçları görmek yaşam ile belirli noktalarda kesiştirmeler yapmak mümkün. Filmde birbiri ile çok fazla bağlantılı olan kişiler ve olaylar var. Bu bağlantıların ortaya çıkışı tamamen tesadüf ve şans doğrultusunda olmuş. Bunu filmi izleyenler kolayca anlayabilirler. Film herkesin boş zamanlarında güzel bir film izlemek isteyip de açıp izleyeceği filmlerden. Yediden yetmişe herkes tarafından beğenilen bu filmin gerek senaryosu gerek ise de oyuncu kadrosu ve yönetmeni ayrı ayrı çok başarılı iş yapmışlar ve bunun sayesinde de ortaya film severlerin beğenisini kazanacak iyi bir film koymuşlar.

 

 

İki saat kırk beş dakika süren film bu sene yirmi yedi haziranda vizyona giren ABD-Çin yapımı bir filmdir. Film film kategorisi olarak aksiyon ve bir anlamda da bilim kurgu filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda Michael Bay var ve oldukça iyi bir koordine işi başararak ortaya harika bir film çıkarmış. Filmin senaryosunu ise beğenmemek mümkün değil.165 milyon dolar bütçe ayrılan filmde harcanan para boşa gitmemiş ve karşılığı alınmış. Filmde belli bir dönemde yaşanan savaşın ardından dört yıl geçtiği varsayılarak film başlıyor. Bahsi geçen savaş ise Autobot ve Decepticonlar arasında geçen bir savaştır. Dünyanın ve insanlığın büyük bir tehditten kurtulduğu düşüncesi var ve böyle düşünülmesine karşıt bir görüş olan ise bir sürü insanın ölmesi ve Chiago kentinin ortadan kaldırılmasıdır. Durum böyle olunca herkes kurtulduk diye iyimser bakamıyor. Yarasını sarmaya çalışan bir sürü insan var. Cade isimli kendi halinde bir tamirci var ve o Teksas’ta. Eline geçen bir kamyonet var ve bu kamyonet oldukça hasarlı. Parçalarını satmak umudu ile almayı kabul ediyor. Ancak bir süre sonra bu kamyonetten gelen sinyaller doğrultusunda CIA ajanları yola çıkıyor. Kendi halinde yaşayan Cade’nin CIA ajanları ile başının belaya girmesi an meselesidir. Korkutucu düşmanlar ile yüzleşmek zorunda olan ve yapması gereken şeyler olan Cade bakalım neler yapacak. İzleyerek görün. Hepinize şimdiden iyi seyirler dilerim.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık