DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

TV ÜNİTESİ VE SEHPALAR

21 Temmuz 2014 Ekleme Saati: 16:43
587 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Evinizde değişim yapmak istiyorsanız sizde hemen kolları sıvamaya başlayabilirsiniz. Hayatınızda ilk defa dekorasyonla ilgili farklılık yapmak ve evinizin havasını değiştirmek için ideal bir yöntem vardır. Bunlardan biri TV ünitesi salona evinize değişiklik katacak ve gelen misafirlerinizi büyüleyeceksiniz. Ahşap mobilyanın olması dolap ve çekmecelerle uygun fiyatta bulmanız mümkündür.

Öncelikle şık görünümü ve eşyalarınızı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz salona uygun değişik renk ve modellerde alabilirsiniz. Son yıllarda mobilyalarda değişikliklerin olması modern çağa ayak uydurmak isteyen herkesin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Salonun başköşesine kurulan ünitelerin sevdiklerinizle birlikte izleyeceğiniz filmler daha keyifle seyredilmektedir. Sizde mağazaya gelerek inceleme yapıp istediğiniz üniteyi anında alabilirsiniz.

Sehpalar genelde ev içinde çok kullanılan devamlı bir yerden bir yere taşınan hafif ve modern görünüşlü olması açısından alınmaktadır. Orta sehpaların iç içe geçmiş yer kaplamayan özelliği sayesinde en çok tercih edilenler arasındadır. Siyah ve beyaz renkte klasik olan dikdörtgen modellerde satılmaktadır. Ayrıca yuvarlak ve kırmızı renkte olanları da vardır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık