DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Casus Yazılım Programları

9 Ağustos 2014 Ekleme Saati: 17:38
668 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

telefon dinleme programları yeni çıkan akıllı telefonlar için tasarlanmış bir yazılım yüklü programdır. Bu programın kullanılması için öncelikle telefonu dinleyen kişi ile dinlenen kişi arasında bağlantının sağlanması gerekir. Daha sonra da dinleyen kişinin yönlendirmeleri sayesinde karşı tarafın yapmış olduğu gün boyu tüm telefon etkinliklerinin birer kopyasını da sizin telefona aktararak dinleme yapmasanız bile olan biten her şeyden haberdar olabilirsiniz.
Programın içerisinde bulunan birçok özellik sayesinde sizin tek bir tuşa basmanız ile hareke geçecektir. Bütün bu yükleme işleminin gerçekleşmesinden sonra iki cep telefonu arasında internet bağlantısının olması lazım ki dinlenen kişinin cep telefonundaki bütün bilgilerin dinleyen kişinin cep telefonuna aktarılsın. Programda bulunan bir diğer özellik ise sim kart değişikliğinin yapılmasından sonra kişi önceden programın yazılımına telefon numarasını kaydettiği için yapılan hat değişikliğinden sonra yeni sim kartın bilgileri tekrar telefonu dinleyen kişiye gelmeye başlar. Dinleme yapan kişi karşı tarafın birisiyle konuşma yaptığına dair bilgi mesajının gelmeye başlamasından sonra karşı tarafa yapmış olduğu tek bir tuşla karşılıklı telefon konuşmalarına katılabilir. Katıldığı telefon konuşmalarından telefonu dinlenen kişinin hiçbir şekilde dinlendiğinden haberi olmaz.
Programda bulunan telefon dinleme özelliği sayesinde kişi nerede olursa olsun karşı tarafın telefonuna konum belirleme servisi aracılığıyla bulunduğu yerin adresini ve detaylı bilgilerini verir ve karşı taraf hedef olarak seçmiş olduğu kişiyi arayarak ortamdaki diğer sesleri de rahatlıkla duymuş olur. Sizlerde böyle bir programı kullanacak olursanız sadece kendi güvenliğiniz için ya da ailenizin güvende olduğundan emin olmak istediğiniz durumlarda bu programı kullanmanızı öneririm. Fakat hayat bazen insanları bireysel olarak kendini güvende hissetme duygusuna yönlendirmektedir. Bu yönlendirme işlemi ile karşı tarafın veya diğer kişilerin konuşmalarını, hareketlerini, yerlerini öğrenmek istemektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık