DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Gözyaşları Sel Oldu

10 Ağustos 2014 Ekleme Saati: 20:03
5.814 kez görüntülendi

Gözyaşları Sel Oldu

MUTLU SON

05 ağustos 2014 tarihinde evlerinin önünden kaybolan ve Tüm Karapınar ve Türkiye’yi endişelendiren Nevzat ve Ali Selçuk, Konya’da kamyon beklerken bulundular. Haberlerde resimlerini gören vatandaşların Polise haber vermesi ile her bir dakikası ömre bedel olan korku dolu dakikalar son buldu.

Konya Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesinden çocuklarını teslim alarak eve dönen Baba Yaşar ve Nihat Selçuk, evlerine geldiklerinde tüm eş, dost, akraba ve komşuların evde beklediklerini ve sevinçlerine ortak olduklarını gördüler. Sevinç gözyaşları ile karşılanan çocuklar, aileleri ve Karapınar’ı sevindirdi.

Alınan bilgilere göre, 05 Ağustos 2014 Salı günü akşama doğru petrole giden nevzat ve Ali, petrolde mazot alan kamyonun kasasına şoförden habersiz binip, Konya’da inmişler. Bulundukları yerde pilav dağıtan bir yardım evinden günlük karınlarını doyuran çocuklar, akşama kadar gezip akşamları da mahalle camisinde yatmışlar. Filmlerdeki sahneleri aratmayan bu kaçış, çocukların ailelerine teslim edilmesi ile sevince dönüştü.

Baba Nihat ve Yaşar Selçuk, “Allah, başta Emniyet Teşkilatımız olmak üzere, devletimizden, milletimizden ve basın mensuplarımızdan razı olsun. Herkes canla başla bu çocukların bulunması için gereken gayreti gösterdi. Acımızdan ve kederimizden dolayı bilmeyerek üzdüğümüz kişi yada kurumlar oldu ise özür dileriz. Allah kimseye buna benzer acılar yaşatmasın. Çocuklarımıza kavuştuğumuz için çok mutluyuz” deiler.mutlu son bahçe 700 mutlu sonn yaşar selçuk

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık