DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.48 TL

Gündem Elazığ,Gündemi Buradan Takip Edin

13 Ağustos 2014 Ekleme Saati: 15:03
552 kez görüntülendi

Gündem Elazığ,Gündemi Buradan Takip Edin

Habercilik, ilk matbaadan bile eskiye dayanan bir sektördür. Ancak matbaanın gelişi ile kolaylaşmıştır. Yüz yıllardır da gelişmiş ve günümüzde ki halini almıştır. Sektöre, ile, ilçeye göre habercilik başlamıştır. Habercilikte en önemli noktalardan biri de objektif olmaktır. Tarafsız olmayan habercilik ancak belli bir kesime hitap eder ve belli bir süre yaşar. Haberciliği güçlendiren şeylerde eşsiz olmak, okuru etkilemektir. Okura da haberi okutmak hiç de kolay değildir.

 

Bölgesel nitelikte oluşan sitelerimizden biri de Elazığ Haber. İsminden de anlayabileceğiniz gibi ülkemizin Elazığ ili için oluşturulmuş bir haber sitesi. En başta Elazığ, sonrada ilçeleri için gelişmeleri sizlere naklen aktarmakta bu site. Site aynı zamanda gündem ve yurt dışı gibi konulara da değinmekte. Yani ekonomi ile ilgili bir gelişmeyi de bu sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

Haberin her türünde faaliyet gösteren Gündem Elazığ, gündem, spor, siyaset, spor, teknoloji, magazin gibi farklı haber kategorilerinde faaliyet göstermektedir. Dünya ve Türkiye gündeminin yanında Gundem Elazığ, Elazığ Haberleri okuyucularına ulaştırmaktadır. Elazığ ile ilgili her türlü haberi okuyucuları ile paylaşmaktadır.

 

Bu sitemiz üzerinden aynı zamanda süper lig durumundan tutunda, döviz çevirmeye, burç yorumlarından tutunda karikatürlere kadar her şeyi bulabilirsiniz. Gundem Elazığ haber sitemizi bilgisayarınız ve cep telefonuz üzerinden Gündem Elazığ adresi ile ve Google Play Store’den https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wGundemHaber&hl=tr adresi ile mobil uygulamasını indirerek takip edebilirisniz. Sosyal medyada aktif olan Gundem Elazığ haber sitemizi, Facebook:   https://www.facebook.com/gundemelazig?fref=ts

Twitter: https://twitter.com/gundemelazig23 sayfalarından da takip edebilirisniz.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık