DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Karapınar’ı Korkutan Tacizci Yakalandı

10 Ağustos 2014 Ekleme Saati: 11:24
4.969 kez görüntülendi

Karapınar’ı Korkutan Tacizci Yakalandı

KARAPINAR NEFES ALDI

Yaklaşık bir aydır Karapınar halkının korkulu rüyası olan Kırmızı Toyota ve şüpheli şahıs yakalandı. Nihat ve Yaşar Selçuk isimli kardeşlerin çocuklarının kaybolması ile gündemdeki yerini alan taciz şikayetleri Emniyet yetkililerine zor anlar yaşattı. Tüm emniyet ekibinin izin ve istirahatlerinin iptal edildiği Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli full mesai yaparak, vatandaşı rahatsız eden 70 AP 670 plakalı kırmızı Toyota araçlı tacizciyi kısa sürede yakaladı. Yaklaşık 8 saat süren kovalamaca neticesinde yakalanan şüpheli şahıs, nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Akşam saatlerinde yakaladığı şüpheli tacizciyi tacize uğrayan çocuklara teyit ettiren Emniyet teşkilatı, şüpheli şahsı savcılığa sevk etti. Karapınar Cumhuriyet Savcılığı Nöbetçi Mahkeme tarafından mahkemesi görülen şüpheli tacizci Hamit Y(18) tutuklanarak Ereğli Cezaevine gönderildi.

Vatandaşlar, rahat bir nefes alırken, Emniyet Müdürlüğü yetkilileri vatandaşları uyararak, çocuklarımız tacize uğradığında yada rahatsız edildiklerinde hemen karakola başvurur yapmalarını ve emniyete yardımcı olmalarını istedi.

Karakolda toplanan bir kısım halk, halkı rahatsız eden bu taciz olayının bir an önce çözülmesi için gece geç saatlere kadar özverili çalışan tüm emniyet teşkilatına ve savcı hâkime gayretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık