DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

MEDİKAL ÜRÜNLERİN KALİTELİ ADRESİ

22 Ağustos 2014 Ekleme Saati: 15:05
574 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

1988’den beri sağlık sektöründe bireysel ve kurumsal olarak hizmet etmeye devam ediyor. Sesan için müşteri memnuniyeti çok önemli. Bundan dolayı insanlara zaman-mekân ayrımı yapmadan her zaman günün her saatinde ‘Olağanüstü Hizmet Politikasıyla’ müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına çözüm bulmayı hedefliyor.
Medikal tıbbı cihaz sektöründe ekinlik gösteren güvenilir güçlü ve saygın firmadır. Sitede ürünler 3 gruba ayrılmıştır. Solunum grubu yatan hasta grubu ve ikinci el cihazlar. Solunum grubunda yer alan CPAP & BPAP cihazları hakkında bilgiye ulaşmak mümkün. Cihazların hakkında üretim yeri garanti süresi vb. tüm bilgilere ulaşmak mümkündür.
Uyku apnesi olan hastalar için büyük kolaylık olan medikal cihazlar; hafif ve taşınması kolay cihazlardır. Cihazların Türkçe menüleri vardır. CPAP & BPAP cihazları uyku apnesi ve solunum hastalıkları için kullanılır.
Ayrıca birçok kişi kalp akciğer ve diğer solunum hastalık problemlerine sahip. Bunun sonucunda solunum grubunda yer alan oksijen konsantratörü ürünü hastaların evde ve hastanede en büyük yardımcı oluyor. Firmanın yenilikçi ve gelişime önem veren özelliğiyle hastaları ön planda tutuyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık