DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

ONLİNE FİLM İZLE

4 Ağustos 2014 Ekleme Saati: 12:11
784 kez görüntülendi

ONLİNE FİLM İZLE

Sinemaya gitmek, artık tarihin tozlu sayfaları arasına gömülmek üzere, zira film siteleri bizler için gerekli tüm filmleri bünyelerinde barındırmakta ve izletmek için en kaliteli yöntemleri kullanmaktadır. Sinemaseverler, bu söylediklerimizi kabul etmeyeceklerdir ama, bilinen gerçekler var ki, sinemaya gidenlerin sayısında, eskiye oranla bayağı bir düşüş yaşanmakta imiş. Çünkü bilet ücretleri çok pahalandı, insanlar birkaç kişilik aileleri ile sinemaya gitmeye korkar oldu, sinemaya verecekleri para ile birkaç gün mutfak giderlerini karşılayabilirler zira. Çok ses getiren, dünya çapında oyuncuların rol aldığı sinema filmlerinin ne kadar yüksek bütçeler ile çevrildiğini okuyoruz, duyuyoruz. Bütün bu yüksek değerler, sinema biletlerine de yansıyor tabii. Zaten yaşam koşullarının zorluğu meydanda, har birimiz anca acil giderlerimizi karşılayabilmek için çalışmaya başlar olduk, bir de buna neredeyse tek eğlencemiz sayılan sinema biletlerini pahalı oluşu eklenirse, durum içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. E peki ne yapmalıyız, sinemaya gitmekten vazgeçelim ama film izlemek çok güzel bir olgu, nerde film izleyeceğiz, televizyonlarda gösterilen filmlerin kalitesi tartışılır der gibi olduğunuz duyuyoruz. Korkmayın, üzülmeyin, sizleri film izleme keyfinden mahrum etmeyi düşünmüyoruz bile. Çünkü artık film siteleri var ve istediğiniz bütün filmleri hiç para harcamadan bu siteler sayesinde indirip izleyebileceksiniz. Ev ortamında sinema keyfi yaşamak nedir biliyor musunuz, hiç denediniz mi? İzle sinema online yazacaksınız bilgisayarınızın film siteleri bölümüne, sonra önünüze bir derya niteliğinde olan pek çok film açılacak ve siz de hangisini istiyorsanız, onu izlemeye başlayacaksınız. Hem de her biri sinema filmi kalitesinde olan filmler bunlar, hatta bazıları vizyona bile daha girmemişken izleme şansı bulacaksınız. Bu imkandan neden siz de yararlanmayasınız ki, neden bir avuç para döküp, üstüne üstlük zaman harcayarak sinemalara gidip film izleyesiniz, film keyfi ayağınıza kadar gelmişken üstelik. Bu anlamda film sitelerine çok şey borçlu olduğumuz bir gerçek, bedava sinema zevkini bizlere yaşatmayı başardıkları için.

 

Sinema, tüm dünyada ve yurdumuzda 7.sanat olarak adlandırılan bir olgudur, yani sanat dallarından biri olarak kabul edilir ve bu icra edilen sanat örneklerini izleme hakkımız vardır, medyayı günlerce meşgul eden, ödül almış pek çok film, sinema sitelerinin arşivlerinde yüklenmiş olarak izlemeniz için sizleri bekliyor. Çok yüksek bütçeli ve ünlü dünya starlarının oyunculuklarını gösterdiği pek çok şaheser filmi film sitelerinde bulacaksınız, yerli veya yabancı, aradığınız filmlerin hepsi bu sitelerde. Bazen çok eskiden çekilmiş, kulağınıza ne denli güzel ve kaliteli olduğu gelmiş filmleri bile bu sitelerde bularak izleyebilirsiniz. Efsane olmuş artistlerin muhteşem oyunculuk sergiledikleri güzel filmler, ödül almış filmler, en çok izlenmiş ve seyirci rekorları kırmış filmler, bu sitelerdedir, film izle online yazmanız, bu güzellikleri önünüze dökmek için yeterli olacaktır. Klasikten moderne, çizgi filmden, animasyona, bilim kurgudan drama, komediye, aklınıza gelen gelmeyen filmler, hep film siteleri sayesinde izleyebileceğiniz filmlerdir. Alt yazı seçeneğinden hoşlanmıyor ve yazıları okurken filmi kaçırıyorum derseniz, sizin için Türkçe dublaj seçeneği bile sitelerde mevcut. Zaten çoğumuz alt yazı okuyarak film izlemekten pek hoşlanmaz, anladığımız dilde, filmin zevkine vararak izlemekten yanayızdır. Yabancı filmler için geçerli olan bu uygulama tam da böyle düşünenler içindir. Aileniz ile birlikte keyifli sinema filmlerini bedava ve ev ortamında izlemek istiyorsanız, hemen bir sinema sitesine üye olun ve ardından söylediğimiz güzellikteki bütün filmleri izleme şansını elde edin. Film siteleri, artık kalite ile özdeşleşmişlerdir, her biri HD denilen yüksek çözünürlük esasına göre gösterilen filmler, online olarak hizmetinizdedir.

 

HD nedir derseniz, son yıllarda sinemalarda gösterilen filmlerin kalitesidir diyebiliriz. Televizyon kanallarında görmeye alışık olmadığımız bir unsur olan HD, çekilen filmin kalite göstergesidir. Neredeyse film izlerken olayları size bire bir yaşatan, sizi içine çeken bir özelliktir, zaten izlemeye başladığınız zaman bu farkı görecek ve memnun olacaksınız, aslında film sitelerinin tek amacı da sizleri memnun etmektir. Üye olduğunuz film sitesine istediğiniz yorumları yapabilir, seyretmek istediğiniz filmlerin isimlerini yazabilir, günün en yeni yüklenmiş filmleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Eleştiriye açık olan site yöneticileri, bu öneri ve eleştirileri dikkatle takip ederek, kendilerini yenileyeceklerdir, bu da film sitesi yönetiminde sizin de imzanız olduğu anlamına gelmektedir. Film sinema izle siteleri, durmadan çekilen yeni filmleri de sitelerine yükleyerek her geçen gün kendilerini yenilemekte ve güncellemektedirler. Arayıp da arşivlerde bulamadığınız her film, istekleriniz doğrultusunda bulunup yüklenmektedir, film sitelerinin arşivlerinde, yerli ve yabancı başta olmak üzere, aranılan her filmi hemen bulabilmeniz için sayısız film vardır. İstenilen tek şey, sizlerin mutluluğu ve devamlı izleyici olmanızdır. Kalite ve güvenli filmlerin adresleri olan film sitelerinin sizden bekledikleri yegane şey, film sitesi hakkındaki olumlu düşüncelerinizi arkadaş ve dost meclislerinde anlatmanızdır. Bu sayede sitenin izleyici sayısı artacak ve kaliteli filmler daha fazla hizmetinize sunulacaktır. Sansür uygulamasından nefret edenler ve filmleri çekildikleri gibi izlemek isteyen film severler için, film siteleri biçilmiş kaftandır. İzlediğiniz filmlerin hiç birine sansür uygulanmamakta ve çekildikleri gibi gösterilmektedirler. Sinemalarda asla bulamayacağınız bu güzellik, film sitelerinin sizlere bir hediyesidir.

 

Yaşam şartlarının ağırlığı altında ezilen vatandaşların tek eğlencesi konumundaki film izlemek, artık film siteleri sayesinde bedava, evlerinin sıcacık konforlu ortamında film izlemek isteyenler, hemen film sitelerine baş vurmalı ve istedikleri filmleri izlemeye başlamalıdır. Çocuklarınız ile birlikte izleyebileceğiniz filmlerin tek parça ve online olduğunu unutmayın, yani siz istemedikçe filminiz kesilmeyecek ve başından sonuna kadar devamlı bir şekilde izleyebileceksiniz. Genellikle hiç birimiz film aralarında verilen reklam ve tanıtım filmlerinden hoşlanmayız ve bir an evvel filmi izlemek için sabırsızlanırız. İşte film sitelerindeki filmler, bu özelliğe sahiptirler. Film izlemek, insanı başka dünyalara götürür, bilmediğimiz değişik kültürlerle tanışmamıza, onlar hakkında fikir sahibi olmamıza vesile olur. Böylece gidemediğimiz yerlerdeki insanları tanıma şansını yakalarız, dünya çok büyük, her şeyi bilmek imkansız, ama seyrettiğimiz filmler, bize dünyayı ayağımıza getirme imkanı vermekte ve kısa süreliğine de olsa, dertlerimizden uzaklaşmamıza sebep olmaktadır. Online film izlemenin bir ayrıcalık olduğunu anlatmaya çalıştığımız bu makale, umarız sizi aydınlatmaya yetecektir. Ses ve görüntü kalitesinden taviz vermeden yayın yapan güvenilir ve bilinen film sitelerine üye olarak, siz de bu ayrıcalıktan yararlanabilir ve ufkunuzu genişletebilirsiniz. Konusu ne olursa olsun, sevilen tarzlarda filmleri izlerken kendimizden geçer ve olayların akışına kendimizi kaptırmaktan alıkoyamayız. İşte film böyle bir şey, ona boşuna 7. sanat dememişler, gerçi her izlenen filmin sanat değeri olması beklenemez, bazen salt vakit geçirmek ve kafa dağıtmak için de film izlenebilir. Dediğimiz gibi sizin yapacağınız şey gayet basit, bilgisayarınızı açacak, kaliteli ve güvenli olduğunu düşündüğünüz film sitelerinden birine tıklayacak ve dilediğiniz filmi, çeşidi ne olursa olsun, izlemeye başlayacaksınız. O anda günün bütün yorgunluğunu üzerinizden attığınızı hissedecek ve mutlu olacaksınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık