DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Sağlık Çözümleriniz İçin Ersoy Hastanesi

30 Ağustos 2014 Ekleme Saati: 16:06
510 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Hayatımızın bazı dönemlerinde küçük ya da büyük sağlık sorunlarıyla karşılaşırız. Bu nedenle genellikle kontrol amacıyla da olsa mutlaka bir hastaneye gideriz. Tıp bilimi ilerledikçe ve bu ilerlemeler sağlık kurumlarında uygulanarak kullanılmaya başlandıkça, muayene y a da tedavi amaçlı olarak gitmeyi tercih ettiğimiz hastaneler de bu teknolojik yeniliklere ayak uyduran hastaneler olur. Bu da gayet doğaldır. Bu bağlamda, Ersoy Hastaneleri olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kolonoskopi Tedavisi Hizmeti Ersoy Hastanesi

Örneğin bağırsak sorununuz meydana geldiğinde doktorunuz tarafından ilk tavsiye edilen yöntemlerden biri kolonoskopi yaptırmaktır. Kolonoskopi yaptırmak için birtakım hastanelerde uzun zaman sıra beklemek zaman kaybı olabilir. Ya da sırt, boyun, bacak gibi iskelet ve kas sisteminizde meydana gelebilecek bazı soruların çözümü fizik tedavi yöntemleriyle başarılı sonuçlara ulaşabilir. Ayrıca psikolojik destek ve rehabilitasyon ünitelerinde tedavi edilmesi gereken pek çok sağlık sorunu bulunur.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri

Kolay randevu alarak uzun haftalar sıra beklemek zaman kayıplarına neden olabilir. Uzman sağlık kadromuz, güler yüzlü hizmet anlayışımızla sağlık sorunlarınızda yanınızdayız. Bilgi için ersoyhastanesi.com.tr sitemizi ziyaret ediniz. Sağlıklı günler dileriz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık