DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Türkçe Dublaj Shrek 3 İzle

15 Ağustos 2014 Ekleme Saati: 14:49
784 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Fiona’nın kral olan babası Harold hastalanmıştır ve ölmek üzeredir. Onun yerine tahta geçecek kral olmaya uygun nitelikler taşıyan biri bulunmalıdır. Bu görev de Shrek’e verilmiştir. Shrek bunu yapmadığı takdirde tahta kendisi geçmek zorunda kalacaktır. Ancak Shrek tahta geçmeyi istemez. Shrek Tahta geçecek birini bulmaları için çizmeli kedi ve eşeğe görev verir. Ancak çizmeli kedinin taht için bulduğu aday Fiona’nın en sevmediği kuzenidir. Fiona’nın kuzeni olan Prens Artie’nin taht için uygun aday olup olmadığı bilinmemektedir. Buldukları adayın uygunluğundan emin olmamaları yetmiyormuş gibi Shrek ve Fiona’nın Başka bir sorunu daha vardır. Bir zamanlar Fiona’nın nişanlısı olan Prens Charming’de tahta geçmek istemektedir. Prens Charming Fiona’yı nişanlıyken yüzüstü bırakıp terk etmiştir. Şimdi de kötü adamlardan bir ordu oluşturarak tahtı ele geçirmek istemektedir. Bu kötü adamları hepimizin bildiği peri masallarından toplamıştır. Hikâyenin tamamı için Türkçe Dublaj Shrek 3 İzle. Fiona ve Shrek ise kenti savunmaya kararlıdır. Fiona kraliçe annesinin de yardımıyla kentte bulunan iyi insanları toplar. Artie’nin krallığın başına geçmesi için önce Prens Charming’i durdurmaları gerekir. Fiona ve prensesler ordusunun macerasını HD Shrek 3 izle.

 

Serinin son yayınlan filmi Hızlı ve Öfkeli 6 aksiyon sevenlerin zevkle izleyeceği bir film. Rio soygunundan başarı ile çıkan Dom ve arkadaşları ayrılarak dünyanın dört bir yanına yayılmışlardır. Ekibin tüm üyeleri hayallerindeki şeyleri yapmaya başlamıştır. Çünkü ekip üyelerinin Rio soygununda paylarına oldukça yüksek miktarda para düşmüştür. Ekibin neler yaptığını görmek için HD Hızlı ve Öfkeli 6 izle. Aradan geçen zamanda herkes yaptığından sıkılır ve artık bir araya gelmenin zamanı gelmiştir. Dom yeni bir soygun planlamıştır. Ekibin tamamına haber verilir. Ekip üyelerinin hepsi bulundukları yerden ayrılarak buluşma noktasına doğru yola çıkarlar. Ancak başlarında çok fazla bela vardır. Ülkenin bütün polisleri peşlerindedir. Ancak Dom ve arkadaşları ömürlerini kaçarak geçirmek niyetinde değildir. Serinin son filminde aksiyon ve macerada büyük artış görülüyor. Macera dolu bu filmin başrolleriniPaul Walker, Dominic Toretto ve Vin Diesel paylaşmaktadır. Serinin diğer filmlerini izlemeyenler için hatırlatma yapalım. Paul Walker filmde eski bir polisi canlandırmaktadır. Ancak Dominic Toretto’nun kız kardeşine aşık olur ve ekibe katılır. Bu filmde Hobbs 12 ülkeye yayılmış olan bir suç organizasyonunu araştırmaktadır. Ülkeleri tehdit eden bu örgütün üyelerinin her biri ölüm makinesi olan paralı askerlerdir. Dom’u bu olayda bekleyen kötü sürpriz ise öldü sandığı eski sevgilisi Letty’nin bu örgütün ikinci lideri olmasıdır. Ekip bu adamlarla kapışmaya kararlıdır. Ancak bunun tek yolu bu adamları sokaklara çekmektir. Ekip Londra’da yeniden toplanmaya karar verir. Hobbs’la iş birliği yapan ekip başarılı olursa haklarındaki tüm suçlamalar düşecektir. Hobbs’un vaatleri ekibe cazip gelir. Serinin bütün araba sahneleri için Türkçe Dublaj hızlı ve öfkeli 6 izle. Filmin araba ve takip sahnelerinin videoları milyonlarca kişi tarafından izlenerek izlenme rekoru kırmıştır. Paul Walker’in ölüm haberiyle filmin yeni serisinin çekimleri durdurulmuştur. Yeni filmin vizyona giriş tarihi belli değildir.

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından izlenen Harry Potter serisinin son filmini HD Harry Potter 5 izle. Harry bu filmde eğitiminin 5. Yılındadır. Ve 5. Öğretim yılı için Hogwarts’a geri döner.Ancak Harry’nin dönmesinden mutlu olmayanlar da vardır. Okuldaki bazı kişiler onun kötü Lord Voldemort’la karşılaştığını inkar ederek, Lord Voldemort’un döndüğü haberini görmezden gelmeyi tercih ettiklerini görür. Büyücü camiasının büyük çoğunluğu Hogwarts’ın saygın müdürü Albus Dumbledore’un kendisinin konumunu zayıflatarak yerine geçmek için Voldemort’un döndüğü yalanını söylediğini düşünür. Bunlar sürerken okulun büyüden sorumlu bakanı Cornelius Fudge, Hogwarts öğrencileri ve Dumbledore’nin ne yaptığından haberdar olmak için okula yeni bir öğretmen atar. Bu öğretmen Karanlık sanatlara karşı savunma öğretmenidir. Ancak Profesör Dolores Umbridge’in bakanlık onayı ile verdiği savunma büyüsü dersi tüm büyücü camiasını karanlık güçlere karşı savunmasız bırakır. Harry’nin konuya el atması için arkadaşları Ron ve Hermione Harry’i teşvik eder. Harry Kendilerine Dumbledore’un Ordusu diyen küçük grupla buluşur ve karanlık güçlerle nasıl mücadele edeceklerini onlara öğretir. Sevimli büyücünün maceraları için Türkçe Dublaj Harry potter 5 izle.

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık