DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Ukash Kart Nedir?

19 Ağustos 2014 Ekleme Saati: 23:38
574 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İngiltere de üretilen ve sanal dünyada kredi kartlarının yerini alan Ukash Kart artık online kullanıcıların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır, E-ticarette güvenli hizmet veren bu kart kendini
kanıtlamış bir hizmettir.Satın alması da kullanması da çok kolay olan ukash hergün yeni kullanıcılara ulaşmaktadır.İşlemlerin gerçekleştirilmesi için 19 haneli pin kodundan oluşan bir birinden tamamen bağamsız kodu, işlem yapmak istediğiniz, siteye yazarak birçok online işlemi hızlı, güvenilir ve kesintisiz olarak gerçekleştirmeniz mümkündür.Yapmanız gereken tek şey, size uygun fiyatta bir ukash almaktır.

Ukash Nereden Alınır?

Ukash satışı yapan bir çok site bulabilirsiniz, fakat ekonominiz açısından uygun fiyatlarla kart satışı yapan firmaları tercih etmek, ekonominiz açısından olumlu bir durum olacaktır. Daha önemlisi ise güvenli ukash satışı yapan site bulmak gerekir. Türkiye’nin öncü firması ve 6 yıllık sektör tecrübesi olan Uytun firması ile gönül rahatlığıyla güvenli kart satın alabilirsiniz.

Son derece basit olarak tasarlanan kartın ön ödemeli yapısı ile dilediğiniz online siteden alışveriş yapabilir, 20 bini aşkın sitelerde kullanabilir ve bunun gibi birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz.
Ukash kart tek kullanımlık bir sistem olduğundan harcamalarınız sonrasındaki bakiyeyi nakte çevirebilirsiniz. Dünya devi firmalar tarafından kabul görmüş ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmış, sanal ön ödemeli kart sistemi ile internet harcamalarınızda kolaylığın keyfini sürün.

Ukash kart satın aldınız ve kullanmaktan vaz geçtiniz, hiç sorun değil bozdurma yaparak paranızı tekrar geri alabilirsiniz. Kartın sağladığı güzelliklerten bir taneside bozdurma işlemidir.
Güvenli ukash satın almak için; http://www.ukashcard.com.tr

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık