DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

ADİDAS ÜRÜNLERİ

13 Eylül 2014 Ekleme Saati: 10:15
895 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

adidas

Adidas markası spor giyimde fark yaratan ve her dönem herkesin en çok tercih ettiği spor giyim markasıdır. Ayakkabıdan aksesuar ve giyime her alanda üretimi olan marka kurulduğu yıldan beri lisanslı ürünlere sahiptir.

Adidas spor ayakkabı olarak en çok tercih edilen markadır.Ana ürün grubu futboldur. Adidas futbol ayakkabısı, futbol formaları ve birçok futbol aksesuar ve ekipmanının üretimine sahiptir. Hatta Adidas marka olarak uluslararası birçok futbol takımının eşyalarının tedarik edilmesinde önemli bir marka konumundadır. Futbol dışında Adidas spor ayakkabı olarak her alanda modellere sahiptir. Koşu ve dağ ayakkabıları, çocuk ayakkabıları, unisex ürünleri ile birçok kesime hitap etmektedir. Tüm bu alanların dışında Adidas spor giyim olarak büyük ve önemli bir konumdadır. Kendi marka ve kalitesini yansıtan Adidas spor giyim ürünleri yeni sezonda da yine farkını ortaya koymuştur. Rahatlığın ve kalitenin simgesi olan ürünlerde birbirine uyumlu renklerin bir araya gelmesi ile dikkat çekmektedir. Neon renklerin son dönemde tasarımlara girmesi ile Adidas giyimde farklı bir noktaya taşınmıştır. Adidas spor eşyaları olaraktan kalitesi ile en çok tercih edilenler arasındadır. Adidas sırt çantaları yine giyim bir parçası olarak renk ve tarz olarak aynı konseptedir.

Siyah ve beyaz Taylan Spor renklerin ağırlıklı olmasının yanı sıra farklı renklerle de birleşmesi son dönemlerde ilgi çekmesinin bir diğer nedenidir. Adidas mağazalarında spor adına her türlü ürünleri bulabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık