DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

ALİTELİ CİHAZLARLA KALİTELİ MALZEME

25 Eylül 2014 Ekleme Saati: 11:58
514 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Doğada ham madde olarak bulunan madenler belli işlemlerden geçirilerek kullanıma hazır hale getirilir. Bu madenlerin pek çok aşamadan geçmesi gereklidir. Belli şekiller verilen madenler belli formatlar da kullanıma sunulduğu için özellikle sanayi alanında farklı kullanımlar için tekrardan farklı işlemlere tabi tutulmaları gereklidir. Borularda standart hallerinden kullanılacakları alanlara göre işlenebilmesi için Boru Bükme Makinası ile tekrar şekillendirilmesi gerekebilir.
Bu makineler kullanılacakları alanlara göre boru çapı, et kalınlığı, yarıçapı belli kategorideki borulara göre seçilmelidir. Aynı makiler Profil Bükme Makinası olarak kullanılabildiği için işlenecek profiller de çaplarına göre makinelerde işlenmelidir. Maksimum büküm dereceleri 190 olan bu makinelerin saniyedeki boru büküm hızı modellere göre farklılıklar gösterebiliyor. 30, 60, 80 olabilen hızlar sayesinde cihazınızdan istediğiniz alan da istediğiniz verim almanız sağlanacaktır. Modeller arasında 15 kw kadar çıkabilen motor gücüne sahip modeller ile en yoğun işletmelerin bile yükünü kolaylıkla hafifletecektir.
Bu makineleri destekleyen farklı bir çeşit olan Kurtağzı Açma Makinası 17-90 mm arasındaki kapasitesi ve işleme tamburu ile boru ve profillerin 45 dereceye kadar ağız açma özelliğine sahiptir. Sağa sola manuel hareket eden mengenesi ile işlenecek parçalar çok daha hızlı sökülebilecek veya sıkılarak istenilen şekil çok pratik bir şekilde verilebilecektir. 4 inç genişliğindeki borulara bile boru kaynatma özelliği ile işletmenizde çok önemli görevlerde kullanabileceksiniz. Sanayi alanındaki işletmeler bu benzeri cihazlarla çok daha hızlı, verimli ve kaliteli işler çıkarabileceklerdir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık