DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Bilinçli Ürün Kullanımı

24 Eylül 2014 Ekleme Saati: 11:04
586 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

                Cinsel yaşamdaki sorunlar eşler arasındaki ilişki ve sosyal yaşamdaki aktifliği olumsuz etkileyebilecek boyutlara ulaşabilmektedir. Erkeklerde sık rastlanan sorunlardan biri olan erken boşalma sorunun vakit kaybetmeden çözülmesi gerekmektedir. Oldukça etkili cinsel sağlık ürünleri olan geciktiriciler bu konuda fayda sağlamaktadır. Pek çok kişi tarafından tercih edilen geciktirici nasıl kullanır, ne zaman kullanılmalıdır, nelere dikkat edilmesi gerekmektedir? Bu ürünler kullanım kolaylığı sağlamasıyla bilinen krem ve sprey formunda bulunmaktadır. Özellikle geciktirici sprey herkes tarafından kolaylıkla kullanıldığından çok tercih edilmektedir.

İlişkiden yaklaşık 5 ya da 10 dakika önce 2 ya da 3 kez sıkılması yeterli olan bu ürünün kullanımında ürün üzerinde bulunan uygulamalar dışında bir kullanım yapılmamalıdır. Cinsel sağlık ürünleri arasında oldukça ilgi gören geciktirici ürünler erken boşalma sorununu ortadan kaldırarak ilişki süresinin uzamasına yardımcı olmaktadır.

Bu ürünleri kullanırken belirtilen bölgeler dışında başka bir yere uygulanmamalı ve doz aşımı yapılmamalıdır. Tamamen bitkisel içeriğe sahip olan bu ürünler oldukça etkilidir. Pek çok kişinin sorunlarını çözmesine yardımcı olan bu ürünler ilaç değil yalnızca gıda takviyesidir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık