DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

DOÇ.DR. AHMET AKÇAY’LA SAĞLIKLI ÇOCUKLAR

11 Eylül 2014 Ekleme Saati: 17:58
448 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Anne, baba olan tüm insanların hayatlarındaki en önemli varlıklar şüphesiz çocuklarıdır. Yaşantımıza girdikleri andan itibaren onlar için yaşar, onların sağlıklarını düşünmeye başlarız. Özellikle alerjiler ve bunlara bağlı burun tıkanıklığı çocukluk çağında en sık görülen rahatsızlıkların başında gelir. Genellikle bu rahatsızlıklara gece horlaması, hırıltılı nefes alma, geniz akıntısı gibi şikâyetler de eşlik eder.

Çoğu zaman hayatı tehdit etmeyen ancak yaşam kalitesini düşüren alerjik rahatsızlıkların en sık görüldüğü dönem bahar aylarıdır. Havadaki polen hareketlerinin yoğunlaşması ile beraber, saman nezlesi, astım, ürtiker gibi sorunlar da kendini belli etmeye başlar. Genel olarak ilaçlarla semptomatik tedavi yapılan alerjilerde kesin tanı ve kalıcı tedavi için önemli olan konunun uzmanı bir çocuk doktoru bulmaktır.

Ülkemizin en iyi çocuk alerji astım, immünoloji ve göğüs hastalıkları uzmanlarından biri olan Doç.Dr. Ahmet Akçay, uyguladığı tanı ve tedavi yöntemleri ile çocukluk çağı alerjilerini hayatımızın kâbusu olmaktan çıkarıyor. Çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz Doç.Dr.Ahmet Akçay’a ahmetakcay.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık