DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

EN İYİ OYUNLARIN ADRESİ

1 Eylül 2014 Ekleme Saati: 17:28
511 kez görüntülendi

EN İYİ OYUNLARIN ADRESİ

Oyun birçok insanın ilgi duyduğu bir kategoridir. Her yaş için cazip bölümlere ayrılan oyun çok geniş bir kavramdır. Oyun kısaca insanları eğlendiren bir yapıdır. Gelişen teknoloji sayesinde de internet üzerinden birçok site kurulmuş ve birçok da oyun üretilmiş bulunmaktadır. Yani her zevke uygun ve her yaşa hitap eden kategoriler altında toplanmıştır.

Milyonlarca oyun sitesi bulunmakta. Ama her site bir kıyaslama altında. Çünkü oyun deyip geçmemek gerekiyor. Bu kavram oldukça geniş ve bir o kadar da uğraş gerektiriyor. Ne yazık ki her site bu uğraşı gösteremiyor. Ama basket oyunları.orgbu uğraşı en iyi şekilde sergilemeyi başarmış.

Eğer iyi oyunlar oynamak isterseniz bu muazzam siteye bir uğrayın deriz. Her zevke uygun oyunlarıyla üyelerine harika dakikalar yaşatan bu siteden çok memnun kalacaksınız. Neden mi? Çünkü bu site de birçok bölüm bulunmakta. Peki, ama bölümler neler? Bölümler basketbol oyunları, 3D basketbol oyunları, 2 kişilik basketbol oyunları, spor oyunları, kafa basketbolu olmak üzere kategorilendirilmiş.

İyi de bu oyunları daha önce hiç öğrenmediysek nasıl ve neyi oynamalıyım? Bu sorunuzun yanıtı bizzat site kurucuları tarafından düşünülüp çözüme kavuşturulmuş. Seçtiğiniz oyunun altında bir açıklama bölümü bulunmakta. Bu bölüm sayesinde oyunun kuralları, nasıl oynayacağınız, nasıl yönlendireceğiniz gibi merak ettiğiniz tüm açıklamalar mevcut. Ayrıca üyelerin de yorum yapma hakları bulunmakta. Bu yorumları da okuyarak oyun hakkında bir ön bilgi alabilirsiniz. Oyunları gönül rahatlığı ile oynayabileceğiniz bir kuruluma sahip bu site.

Hangi oyunları önerirsiniz?

Sitemizde bulunan her oyun itinayla seçilmiştir. Yine de sizler için üyelerimizin en çok tercih ettiği bir oyun olan kafa basketbolu oyununu önerebiliriz. Kafa basketbolu oyunu nedir ve nasıl oynayabilirim? Bu oyun 2 seçim üzerine oynanmakta. İlk olarak arkadaşınıza karşı seçeneği ile birlikte hoş bir vakit geçirebilirsiniz. Diğer bir seçenekse tekseniz bilgisayara karşı oynayarak yine hoş bir vakit geçirebilirsiniz. Seçtiğiniz bu bölümden sonra oyuna geçiş yapabilirsiniz.

Bu güzel oyunu öğrenmek çok basit. Yönlendirme klavyede bulunan yön tuşları ile olmakta. Zıplayıp kafa atmak için ise boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Bu oyunda amacınız karşı tarafın potasına basket atmaktır. Kafanızı ve elinizi kullanarak oyunda basket atabilirsiniz. Bu oyunun yanı sıra sizlere önerebileceğimiz oyunlardan birisi de kuş basketbolu olacaktır. Bu oyunda oldukça eğlenceli.

Oyunda amacınız kuşlarla aynı renge sahip olan potalara kuşların hepsini fırlatmaktır. Tüm kuşları doğru potalara fırlatmalısınız, ancak böyle geçebilirsiniz diğer bir bölüme. Her geçtiğiniz bölümde oyun biraz daha zorlaşmaya başlıyor. Daha farklı renklerde kuşlar ve potalar geliyor. Bu güzel oyunu oynamakta çok kolay Mouse yardımı ile kuşları tutup potalara fırlatıyorsunuz. Bu eğlenceli oyunu oynamak için Mouse yeterli olmakta. Sizler de bu önerdiğimiz oyunlar sayesinde hoş vakit geçirebilirsiniz.

 

Basketbol oyunları sevdalıları için harika bir site olan basketboloyunları.org ile harika vakit geçirebilirsiniz. Basketbol oyunlarıiçin site içinde ayrıca takip edebileceğiniz günün oyunu ya da popüler oyunlar, en iyi oyunlar, önerilen oyunlar gibi kategorilerden faydalanıp rahatça oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Sizleri de eğlenceli dakikalar için basketboloyunları.org a bekliyoruz.

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık