DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Erken Boşalma Oluşumu

24 Eylül 2014 Ekleme Saati: 11:11
831 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnsanlar çeşitli sağlık soruları ile karşılaşabilirler. Cinsel sağlık problemleri de bunlardan bazılarıdır. Günümüzde erkeklerde sıkça görülen cinsel sağlık problemi erken boşalma olarak karşımıza çıkar. Ancak bu çözümü olan bir sorundur.

Sizlere erken boşalmaya dur diyecek olan stag geciktirici adlı ürünü öneriyoruz. Bu ürün sayesinde sizde geciktirici olarak stag geciktirici spreyi kullanabilirsiniz. Bu sprey için en önemli soru ise stag 9000 nasıl kullanılır sorusunun cevabıdır. Bu ürün cinsel ilişkiye girmeden en az 5 dakika önce sürülmelidir. İlk olarak penisin daha duyarlı olduğu noktalara uygulanmalıdır. Daha sonra ise tüm penis yüzeyine sürülmelidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise ereksiyon durumunda ürünün kullanılmasına dikkat edilmesidir. Sizde artık bu problemden kurtulma istiyorsanız hemen sitemize gelin ve sprey ile cinsel yaşamınızda değişimin ilk adımlarını atma şansını kaçırmayın.

Erken boşalma problemi olan erkeklerde tedaviye başlamadan önce psikolojik kontroller yapılır. Öncelikle yapılması gereken hastanın bilinçlendirilmesini sağlamaktır. Ürünü kullanmadan önce mutlaka bir doktor kontrolünden geçiniz. Daha sonra gönül rahatlığı ile kullanınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık