DOLAR: 4.47 TL
EURO: 5.28 TL

ERTAN’DAN SÜPRİZ AÇIKLAMA

19 Eylül 2014 Ekleme Saati: 23:00
4.161 kez görüntülendi

ERTAN’DAN SÜPRİZ AÇIKLAMA

feramuz ertan 7002015 yılı içerisinde yapılacak olan Milletvekili seçimlerine Ak Partiden aday adayı olacağını Okuyucunun sesi Gazetesi sorumlu yazı işleri Müdürü Mehmet Okuyucu’ya açıklayan Feramuz Ertan, “bu güne kadar kendimize hizmet ettik. Artık İlçemize ve ülkemize hizmet etmek için artık çalışmanın zamanı geldi. İlçe teşkilatımız Başkanı Nadi Tartan ile görüşerek, kendilerininde uygun görmesi durumunda gerekli çalışmalara başlayacağım” dedi.

Ak partinin Türkiye’nin gelişimindeki başarısından dolayı Ak Partiyi desteklediğini ve Ak Parti ile hizmetin halka ulaştığını söyleyen Ertan, “Ülkemiz, Ak Parti döneminde, bu güne kadar görmediği hizmetlere kavuştu. Sadece ülkemizde değil, Dünya’da Türkiye’nin başarısı konuşulur oldu ve varlığımız dünya ülkeleri tarafından kabul edildi. Tarımın merkezi olan ilçemizde de Tarım ulaşabileceği en güzel seviyeye ulaştı. Karapınar örnek çiftçilik ve ürün sergileyerek Türkiye’nin göz bebeği oldu. Bunun içindir ki ilçeme ve ülkeme Ak Parti milletvekili olarak hizmet etmeye karar verdim ve aday adaylığı için çalışmalarıma başladım. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur” dedi.

Son beş yıl içinde tarım alanında ciddi hizmetlere imza atan ve başarılı bir şekilde ilerleme kaydeden Ertan, Karapınar balyasının Türkiye’de tanınmasında ciddi rol aldı. 2014 yılında başladığı Büyükbaş hayvan çiftliği ise özel sektör olarak örnek alınacak kriterlerde bir çiftlik olmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık