DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

ESKİMO ŞÖMİNE İLE ŞÖMİNE MODELLERİ

17 Eylül 2014 Ekleme Saati: 16:21
517 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Mekana şık bir hava katan ve ortama sıcaklığın yanında ayrı bir canlılık kazandıran şömine mimari yapı ögesidir. Yakılan ateş doğrudan bacadan çıkarak evde herhangi bir is durumları söz konusu olmamaktadır.

Odun ile düşünülenin haricinde ayrıca gelişen teknolojik faaliyetler doğrultusunda elektrikli ve doğalgazlı şömineler olarakta ürün çeşitliliği şömine modelleri arttı. Sizler de bacalı veya bacasız olarak şömineli sistemlerinden rahatlıkla ekonomik fiyatlar aracılığıyla sahip olabilme fırsatı sizleri beklemektedir.

Sert kış aylarında şöminelerin başına geçerek huzur duyacağınız ortamları sizlere sunmuş bulunmaktayız. Arzu ve ihtiyaçlara göre şekillenen ürün modellerimiz arasında yerini alan elektrikli şömine, kül ve baca derdiyle uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için üretimi gerçekleşmiştir.

Tüm elektrikli ısıtıcılar gibi çalışma faaliyetini gösteren bu şömineler ısı yayarak ortamda istenilen sıcaklığın açığa çıkmasına yardımcı olmaktadır. Alev görüntüsüne sahip pek çok değişik görüntüleri ile bulunduğunuz ortama farklı bir hava katabilirsiniz. İsterseniz şömine soba ile mekanda soba görüntüsünü çağıran ısıtma sisteminizi de bulundurabilirsiniz.

Oldukça kaliteli olarak tasarlanan bu ürünler evlerinizde aradığınız ortamı bulmanız adına gereklidir. Şömine fiyatları firmamız eskimosomine.com tarafından bütçenizi aşmadan belirlenerek ürünlerimiz piyasada yerini almıştır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık