DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Farkı Hissedin

24 Eylül 2014 Ekleme Saati: 11:04
583 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Cinsel sağlık ürünleri erkekler tarafından sık tercih edilen ürünlerdir. Özellikle erken boşalma konusunda şikayetçi olan erkeklerin bu sorunlarının çözümünde geciktirici ürün olarak bilinen ürünler oldukça etkili olmaktadır. Cinsel sağlık sorunları yaşayan çiftler yaşadıkları stres ve gerginlik etkisiyle sosyal hayatlarında çekingen, içine kapanık, mutsuz insanlar olmaktadır.

Erken boşalma sorunu üzerinde büyük etkilere sahip olan ve lokal anestezi etkisine sahip olan geciktirici ürünler sayesinde bu sorunların önüne geçilmekte, çiftler için daha kaliteli ve mutlu bir cinsel ilişki yaşanmasına olanak sağlamaktadır. Erkekler tarafından oldukça ilgi gören bu ürünler kullanım kolaylığına sahiptir. Bu sayede herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilen ürün ilişki sürelerinin uzamasına yardımcı olan geciktirici sayesinde cinsel performansın artmasına yardımcı olmaktadır.

Bu ürünlerin içeriği oldukça etkilidir. 2 ya da 3 kez cinsel bölge ucuna sıkılması yeterli olmaktadır. İlişki süresinden 5-15 dakika öncesinde kullanılması önerilen bu ürünler ilişki süresini 35-45 dakika arasında uzatmaktadır. Etki süresi kişiden kişiye değişen bu ürünler sayesinde erken boşalma sorununu çözen kişiler gecikmelerin farkını yaşamaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık