DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

GAYRİMENKUL’ DE YENİ DÖNEM

19 Eylül 2014 Ekleme Saati: 11:54
456 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Mülkleriniz ya da değerlendirmek istediğiniz binalarınız için güvenilir bir hizmet alarak piyasada iyi koşullarda satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu alanda yapılan faaliyetlerde geçtiğimiz senelerdeki olumsuzluklardan dolayı, sektör içinde bir takım çekimserlikler ve güvensizlikler oluştu.

İGD ile artık güvensizliklere ve çekimserliklere son veriyoruz. Değerlendirmek istediğiniz alanlar için firmamız ile görüşebilirsiniz. Gayrimenkul değerleme konusunda sizler için profesyonel anlamda hizmetler sunmaktayız.

Yatırım konusundaki planlarınız için öncelikle piyasa koşullarını tam olarak biliyor olmalısınız. Firmamız sayesinde iyi bir inceleme yaptıktan sonra yatırımlarınız için adım atabilirsiniz.

Makine değerleme konusunda da sizlere profesyonel anlamda hizmet sunmaktayız. Piyasa koşullarını tam olarak inceleyerek, kaynaklarınız için en iyi değerleri sunuyoruz. Kentsel dönüşüm değerleme hizmetlerimiz de sizler için devam etmektedir. Bu hizmet sayesinde kaynaklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz mümkün olacaktır.

Günümüzde en çok değerlendirmesi gereken binalar otellerden oluşuyor. Otel değerleme konusunda firma olarak piyasada detaylı olarak araştırmalar yapıyoruz. Profesyonel bir ekip ile alacağınız bu hizmet sayesinde piyasa koşulları için en uygun değeri sağlayabileceksiniz. Otel fizibilite hizmetimiz için uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık