DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

HEKİM HOLDİNG PREFABRİK YAPILARI

3 Eylül 2014 Ekleme Saati: 15:58
758 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

1985 yılından günümüze uzanan kuruluş tarihçesinde, Hekimoğlu Holding birçok başarılı iş ve projeye imza atmıştır. 1000’i aşkın personel, 8 şirket, 170.000 metrekarelik üretim tesisi ve 80’den fazla ülkeye ihracat satışlarıyla, ülke ekonomisi ve istihdamına yönelik önemli katkılar sağlamaktadır.

Holding olarak 42.000 referans sayımızla her kesimden takdir toplayarak daha iyi hedeflere doğru ilerlemeyi sürdürüyoruz. Son teknolojiyle donatılan tesislerimizde ana hammadde gereksinimini de karşılamaktayız. Şirketler topluluğumuzun önemli bir faaliyet alanı da prefabrik yapıdır.

Prefabrik yapı olarak 160.000 metrekarelik tesisimizde dünya standartlarında üstün kaliteli konut, konteyner ve çelik yapılar üretmekteyiz. Aynı zamanda çevre odaklı bir şirketler topluluğuyuz. %100 geri dönüşümlü çelik üretimi, sıfır karbon salınımı, yine %90 diğer element ürünlerindeki geri dönüşüm imkânıyla çevre esaslı üretim odaklanmamızı sürdürmekteyiz. Ayrıca eğitim eksenli sosyal sorumluluk bilincimizle, sosyal proje çalışmalarımız da devam etmektedir.

Holding şirketlerimizle birlikte istikrarlı şekilde büyümeye devam ederken, her zaman önceliğimizi insan merkezli olarak ele aldık. Ticari faaliyetlerimizde bu misyonu hedef edinerek ülkemiz ekonomisine nice başarılı katkılar sağlamak amacıyla, büyük projelerimize her geçen gün yenilerini eklemekteyiz. Başarılarımızda ise değerli halkımızın takdir ve teveccühü rol oynamaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık