DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

İstanbul Medical Center ile Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri

11 Eylül 2014 Ekleme Saati: 19:51
600 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Hayat şartlarının giderek zorlaştığı ve her bireyin çalışmak zorunda kaldığı günümüz dünyasında, evde hasta bakımı önem kazanan bir konu haline gelmiştir. Gerek güvenilir gerekse profesyonel hizmetlerin arandığı ve ne yazık ki çoğu zaman bulunmakta zorlandığı bu ortamda istanbulmedicalcenter.com olarak, her türlü ihtiyacınız için geniş çözüm seçeneklerimizle yanınızdayız.

Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı olarak çalışan kurumumuz, evde bakım hizmetleri ile ilgili tüm taleplerinizi yerinde ve zamanında karşılayarak, bakıma muhtaç tüm yakınlarınız için mümkün olan en uygun ortamı yaratmaktadır.

Sadece yaşlı ve hasta bireylerin bakımı konusunda değil, anne, bebek ve özellikle yeni doğanlar için mevcut seçenekleriyle de lider konumda olan firmamız, ayrıca tedavi sonrası destek, evde hastalık yönetimi ve tıbbi cihaz sağlama gibi hizmetlere de sahiptir.

Uzman ve deneyimli personeli sayesinde evde hemşire ihtiyacınızı beklentilerinizin çok daha üzerinde bir performansla karşılayan İstanbul Medical Center’da, ayrıca doktor, terapist ve diyetisyenlerimizle gözünüz hiçbir zaman arkada kalmaz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık