DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

KAYNARCA ARÇELİK SERVİSİ VE KURTKÖY ARÇELİK SERVİSİ İSTEDİĞİNİZ HER AN YANINIZDA

3 Eylül 2014 Ekleme Saati: 15:18
478 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Teknolojinin gelişmesiyle modern hayatın olmazsa olmazları olan beyaz eşyalar, çeşitli kullanım hataları veya uzun kullanım sürelerine bağlı olarak arızalanmaktadır. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi eşyalarını kullanırken Arçelik firmasının kullanım talimatlarına uyarak ve özenli bir şekilde ürünlerin kullanımı çok önemlidir. Zamanla sıkma yapmayan, çalışmayan ya da tamburunun kayışı atan garanti süresi biten çamaşır makinesinin tamiri için Kaynarca Arçelik servisi, hizmetinizde olacaktır. Makinenizin her türlü yedek parça değişimini sizin isteğiniz doğrultusunda değiştirirken taktığımız yeni parçalar için en az 1 yıl garanti veriyoruz.

Onarım aşamasında değişimini yaptığımız parçalarda 1 yıl içerisinde her hangi bir arıza meydana geldiğinde sizden hiçbir ücret talep etmeden gerekli bakım ve onarımı yapıyoruz. Kış aylarının yaklaşmasıyla daha fazla ihtiyaç duyulan kombi cihazları, sıcak su ve petek filtresinin arızalanması nedeniyle gerekli işlemleri yerine getiremeyecektir. Ayrıca her yıl düzenli periyotlarda iç ve baca temizlik işlemlerinin yapılması da son derece önemlidir. Kurtköy Arçelik servisi olarak Arçelik marka kombinizin tamir, bakım ve onarım işlemlerini üstlenirken sizi çok fazla masrafa sokmayacak şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz.

Çamaşır makinesi ya da kombi cihazlarının yanı sıra arızalanan buzdolapları ve bulaşık makinelerinin tamir işlemleri de özel servis ekipleri tarafından yapılmaktadır. Petek ısıtmama, ıslak çamaşırlar, akan buzluk haznesi ya da yıkanmayan bulaşıklar gibi daha pek çok beyaz eşya probleminde bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık