DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

KONFORUNUZ DEPREME DAYANIKLI YAPILARIMIZDA

9 Eylül 2014 Ekleme Saati: 11:14
440 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Prefabrik yapılar, pratik, kolay kurulan, kısa sürede teslim edilen, ekonomik yapılardır. Her geçen gün artan talep nedeni ile geliştirilen ve dayanıklı seçenekleri ileçelik yapı modelleri tasarlanarak kullanıma hazırlanmıştır. Genellikle depolar ve hangarlar çelikten yapılan sağlam yapılardır. Çelik yapılar uluslararası standartlara uygun yapılardır ve yurdun her kösesinde rastlamak mümkündür.

Hafif çelik yapı denilince; ofis binaları, yatakhaneler, sosyal ve ortak yaşam alanları binaları, eğitim binaları, çok katlı hafif çelik yapılar, tek katlı konut, kamu ve idari binalar, yemekhaneler, Showroom ve satış ofisleri, sağlık binaları, acil yerleşim binaları, dubleks konut ve wc- duş kabini gibi seçenekleri ile çeşitlilik sunmaktadır. Çok şık modelleri ve kullanışlı planları ile her geçen gün talep artmaktadır.

prefabrikyapi.com sitemizi ziyaret ederekkabin üretiminde de hafif çelik yapı teknolojisinin kullanıldığını fark edeceksiniz. Kabin çeşitleri; standart kabin, satış ve büfe kabini, hekim city kabin, güvenlik kabini, wc-duş kabin, engelli wc kabinleridir.

Bir gün herkes depreme dayanıklı bu çelik yapılarımızı kullanacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık