DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

KÖPEĞİNİZİN EĞİTİME İHTİYACI VAR

24 Eylül 2014 Ekleme Saati: 12:20
399 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnsanoğlunun her dönemde en sadık dostu olduğu bilinen köpekler, eğitildiği takdirde sahiplerine her anlamda bakım kolaylığı sağlamaktadır. Sitemizin amaçlarından birisi köpeklerin eğitilmesidir.

Köpek eğitimi ırktan ırka değişmekle birlikte köpek ortalama 6-9 aylık iken verilmeye başlanmalıdır. Sitemizde eğitim aşamaları ile ilgili gerekli bilgiler ve köpek eğitimi videolarının olduğu linkimiz mevcuttur.

Köpek pansiyonu köpek sahiplerine verdiğimiz hizmetlerin bir diğeridir. Bu hizmetle amacımız, seyahat vb. gibi nedenlerle bir süreliğine bakamayacağınız köpeğinizin bakımını ve barınmasını üstlenmektir. Yokluğunuzda köpeğinizle son derece ilgilenilir, sağlıklı kafeslerde veterinerler gözetiminde bakımları yapılır. Pansiyondan başka köpek oteli seçeneği de mevcut. Yalnız bu hizmetimizden yararlanmak için öncelikle bize ulaşarak randevu almalısınız. Her iki hizmetimizde de köpeğinize sizin gösterdiğiniz ilgiyi aratmayacağımızı temin ediyoruz.

Sitemizde Petworld markasının kurucusu olan Can Paksoy engin bilgilerini sizlerle paylaşıyor. Paksoy, Türkiye’de uzmanlık derecesinde Alman Kurdu yetiştiriciliğini yapmış ve ırkların keskin çizgilerle ayrılmasına yardımcı olmuş isimdir. Bugün, 30 bin civarında müşteriye danışmanlık yapmaktadır.

Siz de sitemiz kopek-egitimi.com üzerinden kendisine ulaşarak köpekler hakkında gerek duyduğunuz bilgileri alabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık