DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

KURTARIR İLE ETKİLİ SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

17 Eylül 2014 Ekleme Saati: 15:57
398 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüzde yangın faciaları ne yazık ki pek çok insanın can ve mal kaybına neden olabilmektedir. Bu yüzden oluşabilecek tehlikelere karşı güvenliğin alınması gerekir. Yangın söndürme sistemleri, genel olarak sulu, gazlı ve köpüklü olarak ün ana başlık altında nitelenmektedir.

Kullanılacak mevkiinin özelliğine göre söndürme sistemleri tercihleri yapılmaktadır. Ayrıca yangın esnasında çıkan ısı seviyesinin kırarak absorbe eden FM 200 söndürme sistemleri çıkan yangın hızını kesmek için idealdir. Kokusuz ve renksiz olan söndürme sistemi ısı yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

Avantajları arasında yer alan maliyet, az yer kaplaması, kullanışlılığı, yaşam alanlarında gönül rahatlığı ile kullanılması ve ozon tabakasına hiçbir yan etkisi olmayan bu ürün ile hayatınızı güvence altına alma zamanı geldi. fm200 söndürme sistemleri, laboratuvar, bilgi odası, telefon santralleri, yanıcı olan sıvı depoları ve pek çok ortamlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Gazlı söndürme sistemleri alternatif ürünlerden birisi haline gelerek kolay kurulum avantajına sahiptir. Kimyasal reaksiyonları kırmada oldukça başarılı olan bu gaz sistemi insanların bulunduğu kalabalık ortamlarda kullanılmaktadır. Sizler de kurtarır firmasının sunduğu bu can güvenliğine dayalı ürünleri temin ederek hayatınızı güvence altına almanızın tam vakti.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık