DOLAR: 4.71 TL
EURO: 5.53 TL

Mehmet yaka’dan Eğitim Çıkarması

27 Eylül 2014 Ekleme Saati: 00:24
2.124 kez görüntülendi

Mehmet yaka’dan Eğitim Çıkarması

yeni öğretmenler belediyede 7002014/2015 Eğitim ve öğretim yılında görev yapmak üzere ilçemize atanan öğretmenler, Karapınar’ı ve kurum kuruluşlarını tanımak amaçlı, rehber öğretmenler rehberliğinde ziyaretler gerçekleştirildi. Karapınar Meke Anadolu Lisesi Müdürü Celalettin Aktürk rehberliğinde Karapınar Belediyesi Başkanlığını ziyaret eden bir grup öğretmeni, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve yardımcısı Emre Özsoy ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç Belediye Meclis Salonunda kabul ettiler.

Yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı uğurlu olması dilekleri ile söze başlayan Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, yeni öğretmenlere, Karapınar’a atandıkları için çok şanslı olduklarını ve bu atamaların gerçekleşmesi için İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami sağdıç, Ak Parti Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan ve Milletvekilleri ile beraber canla başla mücadele ettiklerini söyledi.

Karapınar’da öğretmenlerin talep ettikleri istekler doğrultusunda sohbet eden Yaka ve öğretmenler, Karapınar’da ilgi ile karşılandıklarını ve bu ilgiden son derece memnun olduklarını söylediler.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık